امروز سه شنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۹
دوشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۰
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۸۷۱۹
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

پرداخت 4392 فقره تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان زنجانی

(دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹) ۱۳:۴۰

بیش از 31 میلیارد و 610 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند استان زنجان از طریق صندوق امداد ولایت و هم افزایی با بانک های قرض الحسنه مهر ایران و رسالت از ابتدای امسال تاکنون پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه  دو هزار و 665 فقره از تسهیلات قرض الحسنه پرداختی به جامعه هدف این نهاد از طریق صندوق امداد ولایت انجام شده است، افزود: هزار و 727 فقره تسهیلات قرض الحسنه نیز با هم افزایی صورت گرفته از محل منابع بانک های قرض الحسنه مهر ایران و رسالت به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند پرداخت شده است.

صفری میزان تسهیلات قرض الحسنۀ پرداختی به خانواده های تحت حمایت این نهاد و اقشار نیازمند این استان را از ابتدای سال جاری تاکنون ، بیش از  31 میلیارد و 610 میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: تسهیلات قرض الحسنه پرداختی به جامعه هدف این نهاد در قالب وام کارگشایی ، اشتغال ، مسکن و ودیعه مسکن ، آموزش کسب و کار و فرهنگی بوده است.

وی با بیان اینکه طبق آمارهای موجود سه هزار و 20 مورد از تسهیلات پرداختی به جامعه هدف این نهاد در قالب وام کارگشایی و ضروری بوده است ، اضافه کرد:  به همین منظور بیش از 15 میلیارد و 340 میلیون تومان از محل منابع صندوق امداد ولایت و هم افزایی با بانک های قرض الحسنه مهر ایران و رسالت به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند در قالب وام کارگشایی از ابتدای امسال تاکنون پرداخت شده است.

صفری با اشاره به اینکه 293 مورد از تسهیلات قرض الحسنه  پرداختی به خانواده های تحت حمایت و اقشار نیازمند از محل منابع صندوق امداد ولایت و هم افزایی با بانک قرض الحسنه مهر ایران در قالب تسهیلات اشتغالزایی بوده است ، ادامه داد: بیش از 5 میلیارد و 573 میلیون تومان نیز تسهیلات اشتغال به منظور ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای خانواده های تحت حمایت و اقشار نیازمند از این محل ها از ابتدای امسال تاکنون پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه سایر تسهیلات پرداختی از طریق صندوق امداد ولایت و هم افزایی با بانک قرض الحسنه مهر ایران در قالب مسکن، ودیعه مسکن، آموزش کسب و کار و فرهنگی بوده است، تصریح کرد: تلاش می کنیم با ارائه خدمات معوض و هم افزایی آن با خدمات بلاعوض زمینه اثربخشی خدمات ارائه شده در بخش های مختلف  از این طریق ارتقاء داده شود. انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید