امروز سه شنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۹
دوشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۳
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۸۷۱۶
گزارشگر : ۹۴
با مشارکت کمیته امداد و سپاه فتح استان؛

715 مورد جهیزیه به مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اهداء می‌شود

(دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹) ۱۲:۴۳

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت هفته بسیج 715 مورد جهیزیه به زوج‌های جوان تحت حمایت این نهاد با مشارکت این نهاد و سپاه فتح استان اهداء می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، به مناسبت هفته بسیج، نشست تعاملاتی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد و سپاه فتح استان با حضور مدیرکل کمیته امداد، فرمانده سپاه فتح و تعدادی از معاونان هر دو نهاد، به‌منظور بررسی راهکارهای تعاملاتی درخصوص خدمتگزاری بیشتر به مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر در محل اردوگاه فرهنگی کمیته امداد، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، برگزار شد.
قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در این نشست ضمن تبریک هفته بسیج، گفت: همه ما در هرجایی و هر مسئولیتی که هستیم باید باروحیه بسیجی خدمت کنیم.
وی ضمن تقدیر از مشارکت سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با کمیته امداد در زمینه محرومیت‌زدایی در استان، گفت: به مناسبت هفته بسیج و با مشارکت کمیته امداد و سپاه فتح استان 715 مورد جهیزیه به زوج‌های جوان تحت حمایت در این هفته اهداء می‌شود.
مبشری کمک در زمینه احداث مسکن محرومان، اهداء جهیزیه و مشارکت در طرح رزمایش ایران همدل را ازجمله موارد مشارکت سپاه فتح با کمیته امداد عنوان و بیان کرد: امید است که در زمینه تهیه 600 مورد جهیزیه برای نیازمندان تحت حمایت مشارکت لازم انجام شود.
سردار حمید خرم‌دل فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست با تبریک هفته بسیج، به‌ضرورت تداوم اقدامات مشترک همه دستگاه‌ها جهت رفع و ریشه‌کنی فقر در استان اشاره کرد.
وی اظهار کرد: هدف اصلی در تعاملات رفع نیاز، محرومان و جلب رضایت آنان به‌عنوان ولی‌نعمتان نظام است.
سردار خرم‌دل تصریح کرد: در روند خدمت‌رسانی به جامعه نیازمندان از ظرفیت مددجو و بستگان نیز به نفع خود مددجو بهره برد و روحیه کار و تلاش را در آنان تقویت کرد.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در پایان آمادگی سپاه را جهت همکاری و مشارکت بیشتر در زمینه اهدای جهیزیه، احداث و تعمیر مسکن و همچنین اشتغال‌زایی برای نیازمندان را با نهادهای حمایتی ازجمله کمیته امداد اعلام کرد.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید