امروز سه شنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۹
دوشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۰
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۸۷۱۲
گزارشگر : ۸۲
به مناسبت هفته بسیج؛

۸۶ واحد مسکن مددجویی در استان کرمان افتتاح و به بهره‌برداری رسید

(دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹) ۱۱:۵۰

به مناسبت هفته بسیج ۸۶ واحد مسکن مددجویی با مشارکت سپاه ثارالله در سراسر استان کرمان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در مراسم افتتاح نمادین یکی از این واحدهای مسکونی در روستای هوکر جیرفت که با حضور فرمانده سپاه ثارالله استان، امام‌جمعه و فرماندار جیرفت و جمعی از مسئولان محلی برگزار شد به شرایط سخت اقتصادی ایجادشده در جامعه اشاره کرد و گفت: این شرایط سخت اقتصادی گریبان گیر بسیاری از خانواده‌ها ازجمله مددجویان کمیته امداد و اقشار آسیب‌پذیر جامعه شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان ادامه داد: در این راستا بنا به دستور مقام معظم رهبری همه دستگاه‌های بسیجی و انقلابی به‌خصوص دستگاه‌هایی که مولد انقلاب هستند ازجمله کمیته امداد و مجموعه بسیج باید فراتر از تکلیف سازمانی که برای آن تعریف‌شده است در این عرصه حضور پیدا کنند.
وی در ادامه گفت: در حال حاضر مسکن یکی از مشکلات اساسی مددجویان تحت حمایت این نهاد است که در صورت تأمین زمین از سوی نهادهای مربوطه این نهاد آمادگی دارد که برای مددجویان مسکن احداث و تحویل آن‌ها دهد.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان تأکید کرد: در کنار مسکن باید به اشتغال مددجویان نیز توجه ویژه‌ای شود و همراهی و همکاری همه دستگاه‌ها می‌تواند نقش مؤثری در تأمین مسکن مددجویان و حل مشکل اشتغال آن‌ها داشته باشد.
شایسته ذکر است؛ برای ساخت هرکدام از این واحدهای مسکونی به متراژ ۵۰ مترمربع کمیته امداد 50 میلیون تومان هزینه کرده است.
انتهای پیامایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید