امروز سه شنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲ آذر ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۸
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۸۶۹۲
گزارشگر : ۸۵

راه اندازی 196 طرح اشتغال در تربت حیدریه

(یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹) ۱۱:۴۸

رئیس کمیته امداد تربت حیدریه از ایجاد 196 طرح اشتغال از ابتدای امسال تا آبان ماه در شهرستان خبر داد و افزود: اعتبار اجرای این طرح های از محل منابع داخلی کمیته امداد و تسهیلات بانکی تامین شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید سعید عبدالله زاده با این اینکه اشتغالزایی توسط این نهاد در جهت عملی کردن منویات رهبری است، افزود: از ابتدا تاکنون در شهرستان تربت حیدریه تاکنون 4200 طرح ایجاد شده و در حال حاضر 1513 طرح تحت نظارت کارشناسان قرار دارد.
وی از تخصیص 16 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغالزایی مددجویان تحت حمایت شهرستان خبر داد و اظهار کرد: از ابتدای امسال تا پایان آبان 196 طرح اشتغالزایی در بخش های دامپروی، کشاورزی، صنعتی و معدنی، خدمات صنایع دستی اجرا شده است.
عبدالله زاده ضمن تشکر از همراهی خیران و نیکوکاران به اجرای پویش ایران مهربان اشاره کرد و افزود: اکنون کمیته امداد تربت حیدریه 2 هزار و 43 فرزند یتیم و محسنین را تحت حمایت دارد که هزار و 214 فرزند چشم انتظار نگاه های مهربانه نیکوکاران هسیتم.
رئیس کمیته امداد تربت حیدریه یادآور شد: نیکوکاران می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد استان، ثبت نام در سایت EKRAM.EMDAD.IR و یا ارسال عدد۱ به سامانه ۳۰۰۰۸۰۳۳ به منظور مشارکت در پویش ایران مهربان اقدام کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید