امروز شنبه ,۴ بهمن ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲ آذر ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۸۶۹۱
گزارشگر : ۸۰
طی شش ماهه نخست سال جاری صورت گرفت؛

کمک یک میلیارد و 360 میلیونی مردم ضیاء آباد به نیازمندان

(یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹) ۱۲:۲۴

رئیس کمیته امداد ضیاء آباد گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری بیش از یک میلیارد و 360 میلیون تومان کمک مردمی در سرفصل های مختلف جمع آوری و به دست نیازمندان منطقه رسیده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ ابراهیم احسانی فر در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با بخشدار ضیاء آباد بیان کرد: مردم ضیاءآباد در عرصه نیکوکاری همکاری خوبی با کمیته امداد داشته اند به طوری که طی شش ماهه نخست سال جاری بیش از یک میلیارد و 360 میلیون تومان کمک مردمی در سرفصل های مختلف جمع آوری و به دست نیازمندان منطقه رسیده است.

وی ادامه داد: از این میزان کمک بیش از 474 میلیون تومان در مرحله اول و دوم رزمایش همدلی جمع آوری شده و بالغ بر 377 میلیون تومان هم طی شش ماهه نخست زکات واجب و مستحب جمع آوری شده است ، همچنین بیش از 53 میلیون تومان صدقه، بیش از 52 میلیون تومان مشارکت در طرح اکرام ایتام و بیش از 43 میلیون تومان مشارکت در طرح اکرام محسنین بوده است.

رئیس کمیته امداد ضیاءآباد خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه های روزانه ما تأمین معیشت نیازمندان است که طی این مدت بیش از 56 میلیون تومان کمک مردمی برای رسیدگی به وضعیت محرومان صرف شده است.

وی عنوان کرد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود به نیازمندان ضیاءآباد را از طریق کد مهربانی # 02816*8877* و در هرساعتی از شبانه روز و حتی بدون اینترنت اهداء کنند.

در ادامه بخشدار ضیاء آباد گفت: همه انقلابی هستیم و انقلابی بودن یعنی خدمتگذار مردم باشیم و برای خدمت به مردم به دنبال فرصت های بیشتری باشیم.

آرش رحمانی اظهارکرد: انقلابی بودن یعنی خدمت به مردم و خدمت به مردم به ویژه نیازمندان در کار کمیته امداد امام خمینی (ره) تجلی یافته است.

وی اضافه کرد: باید از ظرفیت خیران منطقه استفاده کنیم تا شاهد بهبود زندگی نیازمندان و خدمت رسانی به مردم باشیم.

بخشدار ضیاءآباد یادآور شد: باید از کوچک ترین ظرفیت ها برای خدمت به مردم استفاده شود چراکه گاهی مشکلی کوچک برای ما، در زندگی نیازمندان مانعی بزرگ است و با رفع آن، شرایط زندگی آن فرد و خانواده اش به طور کلی تغییر می کند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید