امروز سه شنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲ آذر ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۱
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۸۶۹۰
گزارشگر : ۹۵
از محل اعتبارات بانک های عامل و کمیته امداد؛

۳ هزار فرصت شغلی مددجویی در استان کرمانشاه ایجاد شد

(یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹) ۱۱:۵۱

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در هشت ماهه امسال بیش از سه هزار فرصت شغلی مددجویی در استان از محل تسهیلات بند ب تبصره ۱۶ بانک های عامل و اعتبارات امدادی ایجاد شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در بیستمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان با اشاره به اقدامات هشت ماهه این نهاد در حوزه اشتغال، گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه سه هزار فرصت شغلی در استان برای مددجویان و نیازمندان واجد شرایط ایجاد شده است.
رخصی عنوان کرد: این فرصت های شغلی از محل تسهیلات تامین شده از منابع امدادی و بند ب تبصره ۱۶ بانک های عامل ایجاد شده اند.
وی بیان کرد: همچنین در این مدت هزار و ۳۰۰ مددجو در استان از طریق کاریابی و تعامل با کارفرمایان جذب مراکز صنعتی، تجاری، شرکت ها و کارخانجات شده اند.
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه از دیگر برنامه های این نهاد ارائه آموزش های فنی و حرفه ای رایگان به مددجویان تحت حمایت است، بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون هشت هزار و ۸۴۴ مددجو در استان از آموزش های رایگان فنی و مهارتی بهره مند شدند.
محسن رخصی در پایان جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان ضمن قدردانی از همکاری بانک های عامل با این نهاد، ابراز امیدواری کرد: بانک های عامل با توجه به زمان اندک تا پایان سال؛ بستر لازم را به منظور پرداخت تسهیلات اشتغال از محل بند ب تبصره ۱۶  به مددجویان تحت حمایت تسهیل کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید