امروز سه شنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲ آذر ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۲
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۸۶۸۹
گزارشگر : ۱۰۳
به منظور حفظ سلامت مددجویان انجام شد؛

ارائه ۲۶ خدمت الکترونیکی به مددجویان تحت حمایت

(یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹) ۱۱:۲۲

با توجه به رعایت اصول بهداشتی و حفظ سلامت مددجویان، جلوگیری از تجمعات در شرایط فعلی، تحقق سیاستهای کمیته امداد، عدالت محوری، تکریم ارباب رجوع، تحقق میز خدمت الکترونیکی، ارائه خدمات امداد در تمامی بخش ها و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده زمینه ارائه الکترونیکی ۲۶ خدمت کمیته امداد فراهم شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به رعایت اصول بهداشتی و حفظ سلامت مددجویان، جلوگیری از تجمعات در شرایط فعلی، تحقق سیاستهای کمیته امداد، عدالت محوری، تکریم ارباب رجوع، تحقق میز خدمت الکترونیکی، ارائه خدمات امداد در تمامی بخش ها و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده زمینه ارائه الکترونیکی ۲۶ خدمت کمیته امداد فراهم شده است.

وی ادامه داد:  این خدمات الکترونیک در حوزه‌های مسکن، بهداشت و درمان، مشاوره، حمایت‌های خاص، کمک هزینه ازدواج، فرهنگی، ارائه تسهیلات، وام و اشتغال صورت میپذیرد.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی بیان کرد: مددجویان با مراجعه به آدرس اینترنتی e.emdad.ir و درج کد ملی و شماره شناسنامه، وارد سامانه شده و اقدام به ثبت و ارسال درخواست کنند.

وی افزود: پس از حداکثر یک ساعت درخواست ثبت شده به‌صورت هوشمند به کارتابل درخواست‌ها ارسال و اقدامات مقتضی در این راستا انجام خواهد شد.

سهندی بیان کرد: امکان رهگیری و مشاهده وضعیت درخواست توسط مددجویان از طریق این سامانه وجود داشته و مددجویان ‌می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی مذکور و ثبت اطلاعات خود، از آخرین وضعیت رسیدگی به درخواست خود مطلع شوند.

.وی با اشاره به آگاه‌سازی لازم در رابطه با خدمات الکترونیکی به مددجویان تحت حمایت، یادآور شد: خدمات الکترونیکی مذکور از طریق بروشور، بنر، مصاحبه‌های استانی و شهرستانی متعدد به اطلاع مددجویان کمیته امداد آذربایجان‌غربی رسیده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید