امروز سه شنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲ آذر ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۴
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۸۶۸۴
گزارشگر : ۷۷
قائم مقام کمیته امداد اصفهان:

مددجویان حتی المقدور از مراجعه حضوری پرهیز کنند/سامانه e.emdad.ir برای ثبت غیرحضوری درخواست‌های مددجویان راه اندازی شده است

(یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹) ۱۱:۱۴

قائم مقام کمیته امداد اصفهان با اشاره به مقررات جدید ستاد مبارزه با کرونا درخواست کرد:مددجویان حتی المقدور تا بهبود شرایط از مراجعه حضوری پرهیز کنند و درخواست های خود را از طریق سامانه های e.emdad.ir و تلفن 096887 ارسال کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباسعلی زارعان، قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه موفقیت در کنترل همه گیری ویروس منحوس کرونا و کاستن از آسیب های آن بدون اهتمام جدی همه اقشار به رعایت مقررات فاصله گذاری اجتماعی میسر نخواهد شد، گفت: حفظ سلامت مددجویان و جلوگیری از تحمیل هزینه های ناخواسته به آنها یکی از دغدغه های مهم کمیته امداد استان در شرایط کنونی است و با توجه به محدودیت هایی که از ابتدای آذر توسط ستاد مبارزه با کرونا وضع شده است از مددجویان گرامی خواهشمندیم حتی المقدور از مراجعه حضوری به دفاتر این نهاد خودداری کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: روند ارائه خدمت به جامعه تحت حمایت به هیچ وجه متوقف نمی شود و امدادگران اصفهانی در دفاتر این نهاد بر اساس مقررات ابلاغ شده از مراجع ذی ربط حضور دارند.

زارعان همچنین با اشاره به روش های پیش بینی شده برای ثبت درخواست های مددجویان به شکل غیر حضوری گفت : پایگاه اینترنتی e.emdad.ir  و سامانه تلفنی ۰۹۶۸۸۷ برای این منظور راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: مددجویان می توانند با مراجعه به این سامانه ها و وارد کردن کد ملی و شماره شناسنامه درخواست های خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری ثبت کنند.

قائم مقام کمیته امداد اصفهان ادامه داد: در سامانه e.emdad.ir این امکان برای مددجویان فراهم‌شده است که مراحل رسیدگی به درخواست خود را مشاهده کنند و در صورت لزوم مدارک خواسته‌شده را از طریق سامانه ارسال کنند.
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید