امروز شنبه ,۴ بهمن ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲ آذر ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۶
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۸۶۷۶
گزارشگر : ۹۸

کمک 670 میلیون تومانی نیکوکار مقیم خارج از کشور به مددجویان کمیته امداد البرز

(یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹) ۰۸:۱۶

سریزدی با حضور در منازل مددجویان البرزی، دارای وضع اضطرار، 670 میلیون تومان جهت هزینه درمان، مسکن و جهیزیه و ... به این عزیزان کمک کرد.

 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز گفت: این نیکوکار گرامی خارج از کشور زندگی می‌کند و مدت ۵ سال است که با کمیته امداد همکاری می‌کند و حدوداً به بیش از ۲۰۰ خانوار مددجوی دارای وضع اضطرار کمک می‌کند.
وی افزود: سریزدی با حضور در منازل مددجویان البرزی، دارای وضع اضطرار، 670 میلیون تومان جهت هزینه درمان، مسکن و جهیزیه و ... به این عزیزان کمک کرد.
محمدی فرد ادامه داد: بسیاری از ایرانیان مقیم خارج دوست دارند که در کارهای خیر و پروژه‌های مختلف همکاری کنند و در این راستا به شکل‌های مختلف تمایل خود را ابراز کرده‌اند.
محمدی فرد بابیان اینکه مردم نوع‌دوست استان البرز در طول سال از طریق دفاتر کمیته امداد امام (ره) و مراکز نیکوکاری این نهاد را در ارائه خدمت به نیازمندان یاری می‌کنند گفت: نیازهای خانوارهای مددجوی این نهاد به ترتیب اولویت اضطرار احصاء و دسته‌بندی‌شده است و خدمات این نهاد با بهره‌گیری از منابع و اعتبارات کمیته امداد و همچنین ظرفیت خیران، به مددجویان ارائه می‌شود
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید