امروز پنج شنبه ,۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
شنبه / ۱ آذر ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۶
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۸۶۷۲
گزارشگر : ۳۸

دستگاه‌های کارت‌خوان سیار جایگزین پرداخت صدقات به شیوه سنتی/ مأموران جمع‌آوری صدقه مجهز به دستگاه‌های پوز می‌شوند

(شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹) ۱۵:۱۶

معاون توسعه‌ی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد هرمزگان از جایگزینی دستگاه‌های کارت‌خوان سیار (pos) به‌جای پرداخت‌های سنتی صدقه در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ سیاوش عامری، معاون توسعه‌ی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان هرمزگان به طرح نوین این نهاد در پرداخت صدقات به شیوه الکترونیکی اشاره و گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در جامعه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همچنین برای تسریع در امر خدمات‌رسانی و سهولت در پرداخت صدقات، دستگاه‌های کارت‌خوان سیار جایگزین پرداخت صدقات به روش سنتی (پول نقد) می‌شود.

عامری افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده به ‌تمامی مأموران جمع‌آوری صدقات، دستگاه‌های کارت‌خوان سیار (پوز pos) تحویل داده می‌شود.

معاون توسعه‌ی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان هرمزگان در خصوص مزایای استفاده از روش الکترونیکی در جمع‌آوری صدقات گفت: کاهش هزینه‌های اجرایی، کاهش زمان جمع‌آوری، حذف قبوض کاغذی و ارائه رسید الکترونیکی، کاهش هزینه نگهداری صنادیق و از همه مهم‌تر در این ایام شیوع بیماری کرونا سلامت همکاران و افزایش اعتماد عمومی را به دنبال دارد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه این دستگاه‌ها از 28 آبان ماه سال جاری به مأموران واگذار گردیده است، یادآور شد: در هفت‌ماهه نخست امسال دو میلیارد و شش میلیون تومان صدقه پرداخت شد که از این میزان سهم 225 میلیون تومان از روش‌های نوین الکترونیکی بوده است.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید