امروز پنج شنبه ,۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
شنبه / ۱ آذر ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۲
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۸۶۶۹
گزارشگر : ۷۸

برگزاری دومین مرحله از گام سوم رزمایش مواسات درخراسان شمالی

(شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹) ۱۵:۱۲

دومین مرحله از گام سوم رزمایش مواسات به همت کمیته امداد خراسان شمالی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد با بیان اینکه مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در این  استان هم اکنون در حال اجرا است، گفت: در مرحله دوم گام سوم توزیع بسته های کمک معیشتی،توزیع کالای اساسی، جهیزیه، و تبلت  در دست اجرا قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه در این مرحله از اجرای گام سوم بیش از300 دستگاه بخاری و 100 دستگاه آبگرمکن بین نیازمندان توزیع می شود، ارزش این  کالاها را بیش از 570 میلیون تومان تومان عنوان کرد و افزود: این کمک‌ها در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری و با هماهنگی و همکاری خیرین انجام شده است.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در ادامه توزیع 450 فقره جهیزیه با سرانه 7.5 میلیون تومان را از دیگر برکات  اجرای مرحله سوم این طرح عنوان کرد و گفت: توزیع 135 تبلت هدایای حامیان به ایتام استان نیز از دیگر موارد توزیعی در مرحله دوم گام سوم رزمایش همدلی است.
 الهی راد خاطر نشان کرد: درمرحله دوم از گام سوم رزمایش همدلی بیش از 7 هزار بسته غذایی به ارزش هر بسته 250  هزارتومان بین نیازمندان توزیع می شود.
وی زمان برگزاری این رزمایش را دوم آذر ماه در محل سالن ورزشی ، فرهنگی غدیر در محل کمیته امداد خراسان شمالی عنوان کرد.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در ادامه به ارائه گزارشی از برکات اجرای رزمایش همدلی در استان پرداخت و افزود: در سه مرحله رزمایش مواسات و کمک مومنانه از ابتدای کرونا تا کنون، بیش از 17 میلیارد تومان بسته غذایی، غذای گرم و لوازم التحریر  بین مردم نیازمند استان توزیع شده است.
الهی راد با بیان اینکه طی مرحله اول این طرح ۲۳۰ هزار پرس غذای گرم به ارزش ۲۷۶ میلیون تومان بین نیازمندان توزیع شد اضافه کرد: علاوه بر این ۳۲ هزار بسته غذایی به ارزش شش میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان نیز بین نیازمندان توزیع شد.
وی با یاد آوری اینکه مردم در مرحله دوم رزمایش مواسات نیز حدود ۸ میلیارد تومان در قالب بسته‌های حمایتی و اطعام حسینی کمک کردند خاطرنشان کرد: با این رقم ۲۶ هزار بسته غذایی و ۵۴۷ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.
الهی راد تصریح کرد: درمجموع ۱۳ هزار بسته لوازم‌التحریر به ارزش دو میلیارد و ۳۱۴ میلیون تومان در مرحله سوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه میان دانش آموزان نیازمند تهیه و  توزیع شد.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید