امروز پنج شنبه ,۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
شنبه / ۱ آذر ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۰
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۸۶۵۵
گزارشگر : ۲۷
مدیرکل کمیته امداد فارس خبرداد

کمک ٣٣٠ میلیاردی خیران به نیازمندان فارس

(شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹) ۱۳:۲۰

مدیر کل کمیته امداد فارس گفت: در رزمایش مهرورزی بیش از ٣٣٠ میلیارد تومان در راستای حمایت از نیازمندان استان فارس در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس پیش از ظهر پنجشنبه 29 آبان ماه در آئین رزمایش بزرگ مهرورزی گفت: در راستای حمایت از محرومین، در گام دوم اقدامات مناسبی در استان فارس انجام شده است.
او با بیان اینکه هم افزایی میان دستگاه‌های مختلف موجب رقم خوردن اتفاقات خوبی در کمک به نیازمندان شده است، افزود: در مرحله نخست رزمایش همدلی، موسات و کمک مومنانه یک میلیون و 200 هزار پرس غذای گرم و 270 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان فارس توزیع شد.
مدیر کل امداد فارس با بیان اینکه در مرحله دوم این رزمایش 2 میلیون و 300 هزار پرس غذای گرم و 174 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان فارس توزیع شد عنوان کرد: در سومین مرحله این رزمایش 117 هزار بسته معیشتی، 3 هزار تبلت دانش‌‌آموزی، 200 هزار وسیله گرمایشی، 1550 سری جهیزیه به نوعروسان امداد اهدا می‌شود.
بذرافشان اضافه کرد: در این رزمایش800 واحد مسکونی، 500 پنل خورشیدی در بحث توانمندسازی و درآمدزایی پایدار برای مددجویان به بهره‌برداری می‌رسد و دو پروژه مسکن نیازمندان نیز کلنگ‌زنی می‌شود؛ همچنین برای تهیه 3 هزار تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند بیش از 4 میلیارد تومان کمک مردمی در فارس جمع‌آوری شد و مابه التفاوت اعتبار مورد نیاز را کمیته امداد کشور پرداخت.
وی در پایان افزود: در بحث ازدواج آسان و توجه به ازدواج نیازمندان برای دومین بار در سال جاری کمیته امداد استان فارس اقدام به اهدا جهیزیه به نوعروسان کرده است و امروز 1500 سری جهیزیه به نوعروسان امداد اهدا می‌شود.

انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید