امروز سه شنبه ,۴ آذر ۱۳۹۹
شنبه / ۱ آذر ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۳
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۸۶۵۱
گزارشگر : ۹۵
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه؛

1687 جوان کرمانشاهی پشت نوبت دریافت کمک هزینه ازدواج هستند

(شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹) ۱۰:۳۳

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون یک هزار و 687 جوان مددجو در استان پشت نوبت دریافت کمک هزینه ازدواج هستند، ابراز امیدواری کرد: خیران نیکوکار برای تامین هزینه ازدواج این جوانان مددجو یاری رسان کمیته امداد شوند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در نیمه نخست امسال 386 مددجوی تحت حمایت این نهاد کمک هزینه ازدواج دریافت کرده اند.

رخصی افزود: به منظور ازدواج این جوانان مددجو در مجموع ۹۱۳ میلیون تومان اعتبار اختصاص داده شده که از این میزان ۷۳۴ میلیون تومان از محل صدقات و کمک های مردمی تامین شده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون یک هزار و 687 جوان مددجو کرمانشاهی پشت نوبت دریافت کمک هزینه ازدواج هستند، عنوان کرد: با کمک خیران نیک اندیش تمهیدات لازم برای پرداخت کمک هزینه ازدواج به 242 نفر از این جوانان فراهم شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه بیان کرد: همچنین اعتبار کمک هزینه ازدواج برای 353 جوان مددجو نیز به زودی اختصاص خواهد یافت.

محسن رخصی با بیان اینکه هم اکنون اقداماتی به صورت هم افزایی با موسسات خیریه و بنیاد مستضعفان به منظور تامین کمک هزینه ازدواج جوانان پشت نوبت صورت گرفته است، ابراز امیدواری کرد: خیران نیکوکار برای تامین هزینه ازدواج این جوانان مددجو یاری رسان کمیته امداد شوند.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید