امروز سه شنبه ,۴ آذر ۱۳۹۹
شنبه / ۱ آذر ۱۳۹۹ / ۰۷:۵۴
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۸۶۴۵
گزارشگر : ۱۰۵

ارائه خدمات اینترنتی به مددجویان کمیته امداد مازندران

(شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹) ۰۷:۵۴

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا در استان، به منظور کاهش خطر ابتلای افراد تحت حمایت به این بیماری ، مددجویان می توانند درخواست های خود را از طریق درگاه اینترنتی ثبت و پیگیری کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه، مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: مددجویان مازندرانی می‌توانند خدماتی مانند مسکن، بهداشت و درمان،کمک هزینه ازدواج، حمایت های خاص، وام کارگشایی/دانشجویی، فرهنگی ، اشتغال و مشاوره را از طریق درگاه اینترنتی ثبت و پیگیری کنند.

وی افزود: مددجویان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی e.emdad.ir با استفاده از رایانه شخصی، گوشی همراه و یا دفاتر خدمات اینترنتی در روستاها و شهرها و بدون مراجعه به دفاتر کمیته امداد و درج کد ملی و شماره شناسنامه وارد سامانه شده و نسبت به ثبت و ارسال درخواست خود اقدام کنند.

مدیرکل کمیته امداد مازندران تصریح کرد:پس از ثبت درخواست توسط مددجو ،حداکثر بعد از یک ساعت درخواست‌های ثبت شده به صورت هوشمند به کارتابل مددکار خانواده در سیستم جامع خدمات حمایتی این نهادمنتقل می‌شود.

 حجت الاسلام عالیشاه خاطر نشان کرد:83هزار خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

 

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید