امروز دوشنبه ,۱۸ اسفند ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۲۹ آبان ۱۳۹۹ / ۲۰:۲۵
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۷۸۶۴۴
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور رئیس کمیته امداد؛

۸۰۰ واحد مسکونی به مددجویان و خانواده‌های نیازمند استان فارس واگذار شد

(پنج شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹) ۲۰:۲۵

با حضور رئیس کمیته امداد ضمن راه‌اندازی ۵۰۰ نیروگاه پنل خورشیدی برای مددجویان، تعداد ۸۰۰ واحد مسکونی به خانواده‌های تحت حمایت این نهاد در استان فارس واگذار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در مراسم افتتاح ۸۰۰ واحد مسکونی ویژه خانواده‌های تحت حمایت استان فارس که به صورت نمادین در شهرستان سپیدان این استان برگزار شد، با تقدیر از همکاری نهادها، بنیاد مسکن و خیران برای کمک به ساخت مسکن مددجویان در سراسر کشور، گفت: امروز ۸۰۰ واحد مسکونی به مددجویان استان فارس تحویل شد که از این تعداد ۲۵۰ واحد در شهرها و ۵۵۰ واحد در مناطق روستایی افتتاح شد.
وی مسکن را یکی از ابعاد توانمندسازی مددجویان دانست و افزود: باید روحیه خودباوری و خوداتکایی را در جامعه هدف امداد تقویت کنیم تا در کنار مسکن و اشتغال، سبب توانمندسازی و خوداتکایی خانواده‌های تحت حمایت شود.
بختیاری همچنین به آغاز ساخت ۳۵۰۰ واحد مسکن نیازمندان در استان فارس اشاره و اظهار امیدواری کرد که در سال آینده شاهد افتتاح این واحدها باشیم.
در ادامه سفر رئیس کمیته امداد به استان فارس، در مراسمی ۵۰۰ واحد پنل خورشیدی برای مددجویان به بهره‌برداری رسید.
بختیاری در مراسم بهره‌برداری از پنل‌های خورشیدی مددجویان گفت: اگرچه افتتاح این پنل‌ها اشتغال محسوب نمی‌شود اما می‌تواند درآمد با ثباتی را برای خانواده‌های تحت حمایت فراهم کند.
شایان ذکر است در مراسمی دیگر با حضور رئیس کمیته امداد، تعداد ۲ هزار وسیله گرمایشی تحویل مددجویان و خانواده‌های نیازمند استان فارس شد.
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید