امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۸ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۸
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۸۶۳۸
گزارشگر : ۸۴
معاون فرهنگی کمیته امداد امام (ره) استان سمنان خبر داد

آغاز طرح امدادگری فرهنگی در کمیته امداد استان سمنان

(چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹) ۱۳:۱۸

معاون فرهنگی کمیته امداد امام (ره) استان سمنان گفت: طرح امدادگری فرهنگی با بهره‌گیری از ظرفیت 120 طلبه و دانشجوی خواهر بعد از گزینش و مصاحبه نهایی برای دختران نوجوان خانواده مورد حمایت کمیته امداد آغاز شد.

 به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محمد ابراهیم یوسفیان، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سمنان، اظهار کرد: طرح امدادگری فرهنگی با بهره‌گیری از ظرفیت 120 طلبه و دانشجوی خواهر در قالب توانمندسازی روحی عاطفی و شخصیتی دختران نوجوان خانواده مورد حمایت کمیته امداد اجرامی شود.

وی ادامه داد: این طرح با بهره‌گیری از ظرفیت 120 طلبه خواهر بعد از گزینش و مصاحبه نهایی و در قالب ارتباط مستمر درصدد توانمندسازی روحی، عاطفی و شخصیتی دختران نوجوان خانواده مورد حمایت است.

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان بیان کرد: در گام اول متقاضیان خواهر طلبه و دانشجویان با رشته‌های مرتبط که در سامانه ثبت نام و رزومه فعالیت‌های علمی و پژوهشی خود را به ثبت رسانده‌اند پس از بررسی سوابق، مصاحبه و آموزش لازم، گزینش شدند.

وی گفت: با همکاری کارشناسان فرهنگی جامعه هدف طرح از میان خانواده‌های دارای دختر نوجوان که دارای استعدادهای بالقوه می‌باشند انتخاب می‌شوند.

یوسفیان با بیان اینکه ارتباط‌گیری با دختران نوجوان به یک امدادگر فرهنگی واگذار می‌شود افزود: ایشان در راستای توانمندسازی روحی، عاطفی و شخصیتی مددجویان مورد نظر در یک بازه زمانی مشخص به طور صمیمانه با جامعه هدف ارتباط برقرار می‌کنند.

انتها ی پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید