امروز پنج شنبه ,۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۸ آبان ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۷
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۸۶۳۴
گزارشگر : ۹۴
با مشارکت کمیته امداد و خیریه عترت بوتراب؛

193 دستگاه لپ‌تاپ به ایتام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اهداء شد

(چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹) ۱۲:۰۷

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: به همت مؤسسه خیریه عترت بوتراب و مشارکت این نهاد 193 دستگاه لپ‌تاپ به فرزندان ایتام دانش‌آموز مددجوی این نهاد اهداء شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، آیین اهداء 193 دستگاه لپ‌تاپ به ایتام تحت حمایت، با حضور معاون تحصیلی مؤسسه عترت بوتراب، مدیرکل کمیته امداد استان، جمعی از امدادگران و تعدادی از دانش آموزان ایتام تحت حمایت برگزار شد.
قباد مبشری مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از اهداء 193 دستگاه لپ‌تاپ با مشارکت کمیته امداد و مؤسسه خیریه عترت بوتراب به ایتام تحت حمایت اهداء خبر داد و گفت: در این آیین به هفت نفر از ایتام به نمایندگی از 193 نفر، لپ‌تاپ اهدا شد و مابقی توسط مددکاران این نهاد در ادارات کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به فرزندان ایتام رسانده می‌شود.
مبشری با قدردانی از حمایت‌های خیریه عترت بوتراب از ایتام تحت حمایت در استان، گفت:خیریه عترت بوتراب از 1300 دانش‌آموز یتیم تحت پوشش این نهاد در استان، در زمینه‌های مختلف در طول سال حمایت می‌کند.
وی بابیان اینکه بیش از 10هزار فرزند یتیم تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد هستند، گفت: در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در جهان و در کشور ما، بحث تحصیل علم و دانش در فضای مجازی مطرح است و ما باید بتوانیم برای دانش آموزان تحت حمایت این بستر را فراهم کنیم که در فضای مجازی به تحصیل خود ادامه دهند.
مبشری به آمادگی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برای مشارکت خیران درخصوص تهیه لپ‌تاپ و تبلت برای دانش آموزان نیازمند اشاره و بیان کرد: از خیران و مردم نیکوکار استان دعوت می‌کنیم تا با مشارکت در این امر خیر، دانش آموزان نیازمند و به‌خصوص ایتام تحت حمایت این نهاد را برای ادامه تحصیل یاری کنند.
عباس پیدا معاون تحصیلی مؤسسه خیریه عترت بوتراب نیز در این مراسم گفت: این موسسه حمایت 1300 نفر از ایتام در استان کهگیلویه و بویراحمد را برعهده دارد و در زمینه‌های تحصیلی، مسکن و سایر موارد خانواده‌های این ایتام را یاری می‌کند.
وی به اهداء 193 دستگاه لپ‌تاپ برای ایتام کهگیلویه و بویراحمدی اشاره و اظهار کرد: امیدواریم با توجه به شرایط فعلی که با بیماری مهلک کرونا درگیر هستیم، بتوانیم برای همه ایتام تحت پوشش خیریه عترت بوتراب شرایط استفاده از فضای مجازی و ادامه تحصیل را فراهم کنیم.
شایسته ذکر است؛ در حال حاضر بیش از 12 هزار دانش‌آموز و 1900 دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی از حمایت‌های کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بهره‌مند هستند.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید