امروز پنج شنبه ,۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۸ آبان ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۱
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۸۶۲۹
گزارشگر : ۹۵

رویداد جذب ایده های نوین اشتغالزا در استان کرمانشاه برگزار می شود

(چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹) ۱۱:۲۱

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: رویداد جذب ایده های نوین اشتغالزا در حوزه های کشاورزی و خدمات با همکاری کمیته امداد، جهاد دانشگاهی، پارک علم و فناوری و دانشگاه رازی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رضا طاهری، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: رویداد جذب ایده های نوین اشتغالزا در حوزه های کشاورزی و خدمات برگزار می شود.

طاهری با بیان اینکه این رویداد با همکاری کمیته امداد، جهاد دانشگاهی، پارک علم و فناوری و دانشگاه رازی برگزار می شود، تصریح کرد: در این رویداد از ایده های قابل اجرا در سیستم اشتغال کمیته امداد حمایت خواهد شد.

وی عنوان کرد: ارائه مشاوره های تخصصی جهت تجاری سازی و اجرای ایده ها، پرداخت 50 میلیون تومان تسهیلات به ازای اشتغال هر نفر، اعطای تسهیلات قرض الحسنه تا سقف دو میلیارد تومان برای طرح های پذیرفته شده و همچنین پرداخت حداکثر  500 میلیون تومان به طرح های دانش بنیان برگزیده با قابلیت تجاری سازی بخشی از حمایت های این نهاد از ایده های برتر و قابل اجرا به شمار می رود.

رضا طاهری با یادآوری اینکه متقاضیان شرکت در این رویداد می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس الکترونیکی rahkar-jdk.ir مراجعه کنند، ادامه داد: آخرین مهلت ارسال آثار به این رویداد 30 آذر ماه سال جاری است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: این نهاد به رتبه و ایده های برتر هر حوزه از دو تا یک میلیون تومان به ترتیب رتبه جایزه اعطا می کند.

انتهای پیام/
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید