امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۷ آبان ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۶
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۸۶۰۵
گزارشگر : ۹۵
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه؛

251 میلیون تومان به خانوارهای متوفیان بیماری کرونا پرداخت شد

(سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹) ۱۲:۵۶

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا ویروس 251 میلیون تومان کمک بلاعوض به خانوارهای مددجویان متوفی در اثر این بیماری پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: این نهاد با هدف همدردی با خانواده‌های داغدار و بازماندگان متوفیان ناشی از بیماری کرونا ویروس؛ کمک بلاعوض به این خانوارهای مددجو پرداخت می کند.

رخصی افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون 251 میلیون تومان کمک بلاعوض به خانوارهای مددجویان متوفی در اثر این بیماری پرداخت شده است.

محسن رخصی همچنین در ادامه به دیگر اقدامات این نهاد در دستگیری از خانواده های آسیب دیده از بیماری منحوس کرونا از ابتدای سال جاری تاکنون اشاره کرد و ادامه داد: اعطای سه هزار و 340 بسته بهداشتی و مواد ضدعفونی به خانوارهای دارای بیمار صعب العلاج و مادران باردار ، تامین شش هزار سبد حمایتی و معیشتی برای خانوارهای آسیب دیده از بیماری به ارزش یک میلیارد و 400 میلیون تومان و اهدای یک میلیارد و 100 میلیون تومان کمک بلاعوض از سوی بنیاد مستضعفان بخشی از خدمات این نهاد به خانوارهای مددجو کرمانشاهی بوده است.

امهال 28 هزار فقره وام قرض الحسنه، راه اندازی کارگاه های تولید ماسک و همچنین شناسایی 22 هزار خانوار غیر مددجو آسیب دیده از بیماری کرونا از دیگر خدمات کمیته امداد در ایام شیوع بیماری بوده که رخصی به آنها اشاره کرد.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه بخش قابل توجهی از کمک های امداد در دوران شیوع بیماری کرونا از محل کمک های مردمی و خیران تامین می شود، ابراز امیدواری کرد: با توجه به شرایط سخت بیماری خیران بیش از پیش به یاری خانوارهای نیازمند بشتابند.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید