امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۷ آبان ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۴
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۸۶۰۱
گزارشگر : ۸۵

توزیع 107 هزار غذای گرم بین آسیب دیدگان از کرونا در تربت حیدریه

(سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹) ۱۱:۳۴

رئیس کمیته امداد تربت حیدریه گفت: نیکوکاران این شهرستان از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون و در قالب رزمایش مواسات و همدلی با اهدای کمکهای نقدی و غیر نقدی خود زمینه توزیع 107 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از این بیماری را فراهم کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید سعید عبدالله زاده از همراهی مردم و نیکوکاران با این نهاد تشکر کرد و افزود: از ابتدای شیوع کرونا در طرح مواسات و همدلی ۱۰۷ هزار پرس غذای گرم، ۵۳۶۰ بسته معیشتی و ۴۳۲۰ بسته بهداشتی به همت نیکوکاران و توسط کمیته امداد ، مراکز نیکوکاری، خیریه ها و هیئات مذهبی تربت حیدریه در بین نیازمندان توزیع شد .
وی ادامه داد: کمک رسانی و جمع آوری کمک در قالب این رزمایش ادامه خواهد داشت.
عبدالله زاده به بحث اکرام ایتام و محسنین پرداخت و اظهار کرد: اکنون ۲۰۴۳ کودک نیازمند یتیم و محسنین تحت حمایت خدمات کمیته امداد شهرستان قرار دارند که در قالب طرح ایران همدل هزار و 214 کودک یتیم و محسنین  در تربت حیدریه چشم انتظار حمایت نیکوکاران هستند و تاکنون نیکوکاران حمایت ۸۲۹ فرزند را متعهد شدند.
رئیس کمیته امداد تربت حیدریه با عنوان اینکه طرح ایران مهربان به منظور حامی یابی در این شهرستان همزمان با سراسر کشور درحال اجراست، اظهار کرد: نیکوکاران می تواند به منظور تعهد سرپرستی فرندان ایتام و محسنین علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد استان یا نام نویسی در سایت های اکرام ایتام و محسنین و پرداخت نقدی مستقیم به حساب ایتام ومحسنین از طریق سامانه EKRAM.EMDAD.IR است.
وی با عنوان اینکه در طرح ایران مهربان تلاش می شود تا پایان سال جاری همه فرزندان یتیم و محسنین از حمایت حامیان نیکوکار برخوردارشوند، از نیکوکاران دعوت به همکاری و همراهی کرد.

انتهای پیام 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید