امروز سه شنبه ,۴ آذر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۷ آبان ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۹
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۸۵۹۷
گزارشگر : ۸۲

قبوض الکترونیکی آنی صدقات در استان کرمان جایگزین رسیدهای وجه نقد صدقات شد

(سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹) ۱۲:۰۹

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با اشاره به رویکرد این نهاد در تحقق امداد الکترونیک، گفت: قبوض و رسیدهای وجه نقد تخلیه صندوق‌های صدقات خانگی در استان کرمان به رسید الکترونیکی آنی تبدیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی افزود: تمامی نیروهای تخلیه گر صندوق‌های صدقات خانگی به دستگاه کارت‌خوان سیار (pos اندرویدی) مجهز شده‌اند و هنگام مراجعه به درب منزل مشترکان صدقات و تخلیه صندوق‌ها، رسید الکترونیکی وجوه دریافتی را به‌صورت آنی صادر و به مشترکان تحویل می‌دهند و هم‌زمان پیامک مبلغ واریزی نیز برای آن‌ها ارسال می‌شود.

وی افزایش دقت، سرعت، کاهش هزینه‌ها در دریافت صدقات را ازجمله مزایای این روش دانست و گفت: در مراحل بعدی، در خصوص صندوق‌های صدقات معابر و نحوه دسترسی و جمع آوری صدقات از این صندوق ها نیز تغییراتی ایجاد خواهد شد.

صادقی به دیگر روش‌های نوین و الکترونیکی پرداخت صدقات اشاره و بیان کرد: نیکوکاران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #034*8877* و یا ارسال مبلغ صدقه به کد ۸۸۷۷ صدقه روزانه پرداخت کنند.

وی به صدقات جمع‌آوری‌شده در استان از ابتدای سال جاری تاکنون اشاره کرد و افزود: مردم خیر و نیکوکار استان کرمان از ابتدای سال جاری تاکنون هشت میلیارد و 900 میلیون تومان در قالب صدقات به نیازمندان استان کمک کرده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان ضمن قدردانی از کمک‌های مردم نوع‌دوست استان به نیازمندان و محرومان گفت: صدقات جمع‌آوری‌شده در استان از ابتدای امسال تاکنون در زمینه‌های مختلف ازجمله درمان، مسکن، اشتغال، امور فرهنگی و جهیزیه مددجویان و محرومان هزینه شده است.


انتهای پیامایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید