امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۶ آبان ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۸
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۸۵۸۷
گزارشگر : ۹۹
رئیس کمیته امداد مناطق سه و شمیرانات اعلام کرد:

ارسال تبلت برای دانش آموزان استان های گلستان و سیستان و بلوچستان

(دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹) ۱۵:۲۸

رئیس کمیته امداد مناطق 3 و شمیرانات از ارسال 100 تبلت و گوشی هوشمند از طریق خیران آموزش و پرورش منطقه یک تهران برای دانش آموزان نیازمند استان های گلستان و سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسن محمدی مهینی با اشاره به کمک های خیران به دانش آموزان نیازمند،گفت:  از طریق خیران آموزش و پرورش منطقه یک تهران 100 دستگاه تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند استان های گلستان و  سیستان بلوچستان ارسال شده است.
رئیس کمیته امداد مناطق 3 و شمیرانات در ادامه با بیان اینکه هم اکنون 50 دانش آموز از خدمات این نهاد بهره مند هستند، افزود: در مرحله اول برای 30 دانش آموز تحت حمایت هشت میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی واریز شده است.
وی به اهداء هشت دستگاه تبلت دانش آموزی به خانواده ها با اولوت خانواده های دارای سه دانش آموز اشاره کرد و افزود: این تعداد تبلت با همکاری جمعی از خیران برای این تعداد دانش آموز تهیه و اهداء شده است.
محمدی بیان کرد: از ابتدای سال تحصلی در دو مرحله 100 بسته نوشت افزار میان دانش آموزان تحت حمایت توزیع شده است.
رئیس کمیته امداد مناطق 3 و شمیرانات به اجرای طرح مدارس همدل اشاره و عنوان کرد : با همکاری آموزش و پرورش چهار دانش آموز با معدل بالای 17 از تحصیلات رایگان در مدارس غیرانتفاعی و هیأت امنایی در مناطق سه و شمیرانات برخوردار شدند.
انتهای پیام /
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید