امروز پنج شنبه ,۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
دوشنبه / ۲۶ آبان ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۵
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۸۵۷۲
گزارشگر : ۹۴

اختصاص 1.7 میلیارد تومان وام قرض الحسنه به دانشجویان مددجوی کهگیلویه و بویراحمد

(دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹) ۱۲:۱۵

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: با هدف حمایت تحصیلی از دانشجویان تحت حمایت مبلغ یک میلیارد و 742 میلیون تومان تسهیلات به آنان پرداخت می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های این نهاد است.
وی از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان تحت حمایت این نهاد در سال جاری خبر داد و گفت: در این زمینه یک میلیارد و 742 میلیون تومان در قالب وام دانشجویی به دانشجویان مددجو در مقاطع مختلف تحصیلی پرداخت می شود.
مبشری تصریح کرد: به دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد در رشته های کارشناسی پنج میلیون تومان، کارشناسی ارشد 10 میلیون تومان و در مقطع دکترا نیز تا سقف 20 میلیون تومان وام قرض الحسنه تحصیلی به واجدین شرایط پرداخت می شود.
وی افزود: پرداخت وام قرض الحسنه باهدف حمایت تحصیلی از این دانشجویان صورت می گیرد و به هر کدام از دانشجویان نیز در کمک هایی به عنوان کمک هزینه تحصیلی در طول سال پرداخت می شود.
مبشری با اشاره به اینکه در حال حاضر 1960 دانشجو از حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بهره مند هستند، گفت: به منظور تشویق و ترغیب دانشجویان به تحصیل، در طول سال برنامه های جانبی دیگری همانند اعزام آنها به اردوهای داخل و خارج از استانی در نظر گرفته می شود.
انتهای پیام


امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید