امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۵ آبان ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۸
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۸۵۵۲
گزارشگر : ۱۰۰

توزیع بسته های گوشت بین ۱۲۰ خانواده نیازمند چرداولی در قالب پویش نذر سلامت

(یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹) ۱۲:۴۸

رئیس کمیته امداد شهرستان چرداول از توزیع بسته های گوشت بین ۱۲۰ خانواده مددجو و نیازمند این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد استان ایلام،جمشیدزادی بیان کرد: تعدادی از خیرین نیکوکار این شهرستان تعداد 9 رآس گوسفند به ارزش بیش از 21 میلیون تومان در قالب پویش نذر سلامت در اختیار کمیته امداد چرداول قرار دادند و این نهاد پس از ذبح و بسته بندی گوشت این تعداد دام ،این کمکها را در اختیار ۱۲۰ خانواده نیازمند این شهرستان قرار داد.
وی با عنوان اینکه این نهاد در شهرستان چرداول آماده دریافت کمکهای مردم نوع دوست در قالب پویش نذر سلامتی- نذر شفا است ادامه داد: در تلاش هستیم در روزهای آینده خانواده های بیشتری از کمکهای مردم نوع دوست در قالب این پویش برخوردار شوند.
وی به راههای مشارکت در این پویش اشاره کرد و گفت: مردم خیر و نوع دوست چرداول برای ادای نذر خود در این زمینه می توانند  علاوه بر مراجعه حضوری به کمیته امداد چرداول از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۴۸۱۰۹،همچنین شماره گیری کد#084*۸۸۷۷*  در این پویش خداپسندانه مشارکت کنند.
جمشید زادی تصریح کرد: کمیته امداد پس از دریافت کمکهای مردم نوع دوست استان در این زمینه،این کمکها را در سریع ترین زمان ممکن از طریق تهیه سبدهای غذایی،بسته های بهداشتی و یا کمک نقد با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی در اختیار نیازمندان قرار می دهد.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید