امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۵ آبان ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۱
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۸۵۵۱
گزارشگر : ۱۰۰

نذر سلامتی نیکوکاران ایلامی برای نیازمندان استان در روزهای کرونا

(یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹) ۱۲:۵۱

در روزگاری که غول کرونا هر لحظه چهره ی خشن و نامهربانتری از خود نشان می دهد در ادامه پویش های مهربانانه در این زمینه، نیکوکاران مهربان ایلامی اینبار در قالب نذر سلامت و به شکرانه در امان ماندن از این آفت کشنده به یاری نیازمندان می شتابند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،مدیرکل امداد استان ایلام با اعلام راه اندازی پویش«نذر سلامتی - نذر شفا »با هدف کمک به خانواده های نیازمندی که مشکل معیشت و بیماری دارند گفت: در شیوع بیماری کرونا و ابتلای تعداد زیادی از هم استانیهای عزیز به این بیماری، قطعا خانوارهایی هستند  که علاوه بر مشکلات و هزینه های درمانی قادر به تامین مایحتاج غذایی و بهداشتی مورد نیاز خود نیستند.
قنبر موسی نژاد افزود: لذا ما بر آنیم در پویشی با عنوان نذر سلامتی - نذر شفا ، با شعار«  همدل می شویم برای تامین مایحتاج خانواده های بیماران نیازمند» با مشارکت و همراهی هم استانیهای عزیز و سخاوتمند ، یاریگر این عزیزان باشیم .
وی به راههای مشارکت در این پویش اشاره کرد و گفت: هم استانی های خیر و نوع دوست برای ادای نذر خود در این زمینه می توانند از طریق شماره کارت 7719_9988_9918_6037،همچنین شماره گیری کد  #۰۸۴*۸۸۷۷* و یا مراجعه به ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان  در این پویش خداپسندانه مشارکت کنند.
مدیرکل امداد استان ایلام تصریح کرد: کمیته امداد پس از دریافت کمکهای مردم نوع دوست استان در این زمینه،این کمکها را در سریع ترین زمان ممکن از طریق تهیه سبدهای غذایی،بسته های بهداشتی و یا کمک نقد با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی در اختیار نیازمندان استان قرار می دهد.


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید