امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۵ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۹
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۸۵۵۰
گزارشگر : ۹۵

شش هزار بسته تحصیلی به دانش آموزان مددجو کرمانشاهی اهدا شد

(یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹) ۱۳:۰۹

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه از اهدای شش هزار و 130 بسته تحصیلی به دانش آموزان نیازمند کرمانشاهی در سال تحصیلی جاری خبر داد و گفت: ارزش این بسته ها در مجموع بیش از 9 میلیارد و 195 میلیون تومان بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در سال تحصیلی جاری بیش از شش هزار و 130 دانش آموز مددجو در استان از بسته های تحصیلی بهره مند شده اند.

جمشیدی افزود: این بسته ها شامل کیف، کفش و نوشت افزار بوده است.

وی تاکید کرد: ارزش بسته های تحصیلی اهدایی به دانش آموزان نیازمند کرمانشاهی در مجموع بیش از 9 میلیارد و 195 میلیون تومان بوده است.

به گفته جمشیدی اعتبار این بسته ها از منابع جشن عاطفه ها، اداره اوقاف و امور خیریه استان و بسیج تامین شده است.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه در ادامه با یادآوری اینکه در کنار اهدای بسته های تحصیلی، بیش از دو هزار و 347 دانش آموز نیازمند در استان نیز از کمک هزینه تحصیل به صورت نقدی بهره مند شدند، عنوان کرد: بیش از 234 میلیون تومان کمک هزینه به این دانش آموزان اهدا شده است.

کامیار جمشیدی با تاکید بر اینکه بخش قابل توجهی از اعتبارات فرهنگی این نهاد از محل کمک خیران نیکوکار تامین می شود، ابراز امیدواری کرد: کمک های خیران نیک اندیش در سال جاری به سمت تامین ملزومات تحصیل غیرحضوری دانش آموزان و دانشجویان نیازمند سوق داده شود.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید