امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۵ آبان ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۹
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۷۸۵۳۹
گزارشگر : ۸۶

افتتاح مرکز نیکوکاری مداد رنگی برای حمایت از دانش‌آموزان نیازمند خوزستانی

(یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹) ۱۲:۴۹

مرکز نیکوکاری تخصصی مداد رنگی برای حمایت از دانش‌آموزان نیازمند در زمینه آموزشی و فرهنگی با حضور مدیرکل آموزش پرورش خوزستان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، جمال شیبه مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان، مرکز نیکوکاری مداد رنگی به همت خیران فعال در زمینه های فرهنگی و آموزشی استان درراستای تأمین نیازهای تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند با حضور کوروش مودت، مدیرکل آموزش پرورش خوزستان راه‌اندازی گردید.
وی ادامه اداد : این مرکز صد و نود و دومین مرکز نیکوکاری کمیته امداد خوزستان است و همانند یک شتاب دهنده در آموزش، جهت توانمندسازی و تسهیل گری پشتیبانی از دانش آموزان و نخبگان،استعداد آنها فعالیت می کند.
شیبه با اشاره به آموزش غیرحضوری مدارس و نیاز دانش‌آموزان محروم به تبلت و گوشی هوشمند بیان کرد: این خدمات قالب بسته های اموزشی و کمک هزینه تحصیلی در سال تحصیلی به جامعه تحت حمایت ارایه می شود.
مدیرکل کمیته امداد خوزستان با بیان اینکه هم اکنون بیش از 30 هزار دانش آموز به صورت مستقیم و 24 هزار دانش آموز موردی از خدمات این نهاد بهره مند هستند، بیان کرد: تعداد قابل توجهی دانش آموز از طریق مراکز نیکوکاری شناسایی شده است.
شیبه با قدردانی از همکاری آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی استان در زمینه ترویج احسان و نیکوکاری درمیان دانش آموزان، افزود: مراکز نیکوکاری فرهنگی مداد رنگی وظیفه شناسایی و پرورش ظرفیت های فرهنگی آنها و بکارگیری در راه خدمت به مددجویان و نیازمندان برعهده دارد.
مدیرکل کمیته امداد خوزستان افزود : هدف از تاسیس و گسترش این مراکز واگذاری کار مردم به مردم است این مرکز با امکان معرفی نیازمند از سوی مرکز نیکوکاری به کمیته امداد برای بهره مندی از مزایای ویژه فعالیت می کند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید