امروز سه شنبه ,۴ آذر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۵ آبان ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۱
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۸۵۳۸
گزارشگر : ۷۸

راه‌اندازی سامانه مزیت سنجی شغلی در کمیته امداد خراسان شمالی

(یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹) ۰۸:۱۱

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی از راه‌اندازی طرح مزیت سنجی در شهرستان‌های استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مجید الهی راد، با اشاره به راه‌اندازی سامانه مزیت سنجی شغلی در کمیته امداد این استان افزود:  به‌این‌ترتیب کارآفرینان و فعالان کسب‌وکار می‌توانند مزیت‌های شغلی شهرستان‌های خود را از طریق سامانه مزیت سنجی شغلی استخراج کنند.
 وی هدف از اجرای طرح مزیت سنجی را ارائه نقشه راه مناسب جهت شروع یا توسعه کسب‌وکارهای مناسب برای علاقه‌مندان و کارآفرینان هر شهرستان اعلام کرد  و افزود:  در این سامانه فهرست ۵۰ شغل دارای مزیت در هر شهرستان به‌صورت رایگان در اختیار دستگاه‌های متولی اشتغال، کارآفرینان و پژوهشگران کسب‌وکار قرار می‌گیرد.
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی بابیان اینکه در این سامانه مزیت سنجی و اولویت‌بندی کسب‌وکارهای موجود در هر شهرستان بر مبنای یک روش تحقیق انجام‌شده است، اظهار کرد:به‌این‌ترتیب در این روش، یک شناسنامه برای هر شهرستان و یک شناسنامه برای هر کسب‌وکار تدوین و به مشاغل قابل توسعه و مشاغلی که هنوز در شهرستان راه‌اندازی نشده و پتانسیل ایجاد آن‌ها در شهرستان وجود دارد اشاره‌شده است.
وی خاطرنشان کرد: سامانه جامعه مزیت سنجی شغلی هم‌اکنون به آدرس الکترونیکی  http://maziyatjob.emdad.ir در اختیار دستگاه‌های متولی اشتغال، کارآفرینان و پژوهشگران حوزه کسب‌وکار قرار دارد.


انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید