امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۵ آبان ۱۳۹۹ / ۰۷:۴۷
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۸۵۳۶
گزارشگر : ۸۷
طی مراسمی انجام شد :

تقدیر از کمیته امداد استان زنجان به‌عنوان دستگاه برتر در حوزه غنی‌سازی اوقات فراغت

(یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹) ۰۷:۴۷

در مراسمی از کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان توسط اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان در حوزه غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در بخش ایده‌های برتر به‌عنوان دستگاه برتر در استان با اهدای لوح تقدیر ونشان یادبود تجلیل شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، در مراسم تجلیل از دستگاه‌های فعال درزمینهٔ غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، لوح تقدیر کمیته امداد استان زنجان توسط مدیرکل ورزش و جوانان تدبیر ساماندهی امور جوانان به هدایت صفری مدیرکل این مجموعه تقدیم و بر اهتمام و تلاش در برگزاری طرح‌ها و برنامه‌های متناسب با نیازهای جوانان تأکید شد.

در بخشی از این تقدیرنامه آمده است: «از عملکرد قابل‌تحسین آن مجموعه که در برگزاری برنامه‌های سازنده در حوزه غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان در بخش ایده‌های برتر با اجرای طرح سدید در سال 98ما را یاری و همراهی نمودید تشکر و قدردانی می‌نمایم.»

صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: بی‌شک اوقات فراغت به‌عنوان بخش بسیار مهمی از دوران زندگی و لحظات ارزشمند یک جوان و غنی‌سازي آن مبتنی برآموزه های دینی و سبک زندگی ایرانی – اسلامی و با استفاده از روش‌ها و برنامه‌های مؤثر، نیاز محور و جذاب می‌تواند دستیابی قله‌های پیشرفت و تعالی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تسریع و تسهیل کند.

وی با اشاره به شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به نام "جهش تولید" تصریح کرد: باید جهشی و جهادی فکر و عمل کرده و با برنامه‌ریزی دلسوزانه و از روی دغدغه برنامه اجرائی اوقات فراغت را با توجه به شرایط حاکم در جامعه تتبعات ناشی از ویروس منحوس کرونا به بهترین شکل ممکن اجرا نماییم.

مدیرکل کمیته امداد استان افزود: استفاده بهینه از ایام فراغت، نقش بسزایی در بهداشت روانی جوانان و نوجوانان دارد و با ایجاد زمینه‌ای مناسب برای محیطی نشاط‌آور و تفریحات لذت‌بخش و متناسب با الگوهای فرهنگی جامعه و با تقویت مبانی فکری و فرهنگی مددجویان ، مهم‌ترین پیش‌نیاز برای توانمندسازی و خودکفایی اقتصادی، افزایش اعتمادبه‌نفس، بهبود کیفیت زندگی و اعتلای جایگاه آن‌ها در جامعه ارزشمندتر خواهد شد . انتهای خبر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید