امروز جمعه ,۷ آذر ۱۳۹۹
شنبه / ۲۴ آبان ۱۳۹۹ / ۰۷:۴۵
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۸۴۷۷
گزارشگر : ۷۸

آغاز پویش «ایران مهربان» در خراسان شمالی

(شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹) ۰۷:۴۵

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از آغاز پویش «ایران مهربان» به منظور جذب حامی برای کمک به ایتام نیازمند استان خبر داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مجید الهی راد هدف از اجرای این پویش را بهبود وضعیت معیشتی ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد برشمرد و افزود: رویکرد مهم این پویش  جذب حامی و افزایش سرانه پرداختی کمک ها به ایتام و فرزندان «محسنین» است.
وی گفت: پیش بینی شده است در قالب این پویش 20 هزار حامی جدید برای ایتام و فرزندان محسنین این نهاد جذب شود.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با بیان اینکه هم اکنون 5 هزار و 800 یتیم و فرزند خانواده های محروم تحت حمایت این نهاد قرار دارند  که بیش از 100 نفر از این کودکان فاقد حامی هستند، ابراز امیدواری کرد با اجرای پویش «ایران مهربان» تا سال ۱۴۰۰ هیچ یتیمی در استان  بدون حامی نباشد و سرانه کمک ها نیز افزایش یابد.
الهی راد در ادامه به اجرای طرح «هر کارمند یک حامی» در دستگاه‌های استان اشاره و اظهار کرد:  اجرای این طرح می تواند زمینه تحقق  پویش «ایران مهربان» را فراهم کند.
 وی تصریح کرد: طی نیمه نخست امسال 900 حامی جدید به طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد خراسان شمالی پیوسته اند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی خاطر نشان کرد: در پویش ایران مهربان هر فرد می تواند با پرداخت حداقل 20 هزار تومان ماهانه، حامی شود.
وی اظهار کرد: شیوه های مشارکت در این پویش، ثبت‌نام در سایت اکرام به نشانی ekram.emdad.ir  و ارسال عدد ۱ به سامانه 3000333358 و یا شماره 9027679449 و تماس با شماره 05832257651 و یا مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد سطح استان است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید