امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۸ آبان ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۶
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۸۳۹۰
گزارشگر : ۹۸

مشق همدلی خیرین طالقانی

(یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۹) ۰۹:۵۶

۵۰ تبلت به ارزش ریالی 200 میلیون تومان توسط مرکز نیکوکاری منتظران طالقان باهم افزایی کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز به دانش آموزان نیازمند اهداء شد.

 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، رضا لشینی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز با اشاره به بهره‌مندی ۱۷۰ نیازمند و مددجوی البرزی از خدمات مستمر مرکز نیکوکاری منتظران طالقان گفت : به همت خیرین این مرکز ۵۰ تبلت به دانش آموزان نیازمند طالقان اهداء شد . 
لشینی با اشاره به اینکه این مرکز با ریاست امام‌جمعه محترم طالقان  از ابتدای سال جاری به نیازمندان و مددجویان خدمت‌رسانی می‌کند، افزود: این  مرکز  با استفاده از ظرفیت خیران در رفع مشکلات معیشتی مددجویان و نیازمندان و ارائه خدمات متنوع در زمینه‌های مسکن، جهیزیه، درمان، اشتغال و اعطای سبد کالا به محرومان فعالیت می‌کنند.
لشینی با تأکید بر اینکه یکی از اهداف اصلی این نهاد توسعه مشارکت و حضور مستقیم مردم و خیران در برنامه‌های فقرزدایی است، افزود: حدود سی درصد از کمک‌های بلاعوض به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد از محل مشارکت مردم نیکوکار در امور خیر تأمین می‌شود.
وی با اشاره به اینکه ترغیب مردم به استفاده از روش‌های جدید شرکت در امور نیکوکاری در دستور کار کمیته امداد قرار دارد یادآور شد: مردم و خیران برای پرداخت صدقه و شرکت در امور نیکوکاری از طریق شماره تلفن ثابت 3557، تلفن همراه ۰۲۶۳۵۵۷، کد دستوری# ۰۲۶*۸۸۷۷* و ثبت درخواست کمک در سامانه 137 شهرداری استفاده کنند.
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید