امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
شنبه / ۱۷ آبان ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۷
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۸۳۶۷
گزارشگر : ۸۴
قائم مقام کمیته امداد استان سمنان خبر داد

پرداخت ماهانه 600 هزار تومان اجاره مسکن به خانوارهای مستاجر تحت حمایت

(شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹) ۰۹:۱۷

قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان از 2300 خانوار مستأجر تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان خبر داد و گفت: این مستأجران ماهانه 600 هزار تومان بابت اجاره مسکن از کمیته امداد دریافت می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محمد قوسی، قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه علاوه بر حمایت ماهیانه برای کمک به پرداخت اجاره مسکن، ودیعه مسکن به مددجویان تحت حمایت پرداخت می‌شود، تصریح کرد: تاکنون 400 میلیون تومان ودیعه مسکن از محل تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان پرداخت‌شده است.

وی بابیان اینکه وضعیت مسکن مددجویان باهدف ایجاد سرپناه برای داشتن کانون گرم خانواده رصد و پایش می‌شود، یادآور شد: تعدادی از مددجویان با توجه به شرایط کاری در محل کار، برخی با بهره‌مندی از خیرین در فضای مجانی، برخی مستأجر و برخی با حمایت کمیته امداد صاحب‌خانه می‌شوند.

محمد قوسی بابیان اینکه در حال حاضر قریب به 19 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد از خدمات حمایتی این نهاد بهره‌مند می‌شوند، تصریح کرد: 4800 خانوار از این مجموع خانواده‌های جدیدی هستند که در قالب تبصره 14 از خدمات موردی این نهاد مولود انقلاب خدمات دریافت می‌کنند.

قائم‌مقام کمیته ا مداد استان سمنان به شرایط اقتصادی و معیشتی فعلی جامعه اشاره کرد و گفت: مردم شریف استان سمنان می‌توانند کمک‌های خود را به‌صورت نقدی و غیر نقدی برای حمایت از این خانوارها داشته باشند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید