امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۴ آبان ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۸۳۴۸
گزارشگر : ۸۸
به مناسبت هفته وحدت

افتتاح 27 مسکن مددجویی با مشارکت خیران گلستانی

(چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹) ۰۹:۳۰

به مناسبت هفته وحدت 27 مسکن مددجویی با مشارکت خیران گلستانی با حضور مدیرکل کمیته امداد استان گلستان،فرماندار و بخشدار و امام جمعه شهرستان مراوه تپه افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت:احداث 27 واحد مسکونی محرومان با مشارکت 400 میلیون تومانی خیران گلستانی با حضور مسئولان به صورت متمرکز در روستای اسلام آباد از بخش گلیداغ شهرستان مراوه تپه به بهره برداری رسید.
وی افزود: 27 واحد مسکونی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 700 میلیون تومان علاوه بر مشارکت خیران، از محل کمک های بلاعوض کمیته امداد و بنیاد مسکن و تسهیلات اعطایی احداث شد.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به ضرورت تامین مسکن خانوارهای نیازمند و محروم عنوان کرد: ایجاد اشتغال و تامین مسکن با توجه به شرایط اقتصادی متاثر از تحریم های ظالمانه علیه کشور، از ماموریت های اصلی این نهاد در توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است.
بابایی خاطر نشان کرد: 175 واحد مسکونی از 1500 واحد تفاهمنامه مسکن محرومان در سال جاری به مددجویان شهرستان مراوه تپه اختصاص یافته است که در حال حاضر  عملیات اجرایی 140 واحد آن آغاز شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید