امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۴ آبان ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۲
سرویس : خبر در آیینه رسانه
کد خبر : ۱۷۸۳۴۴
گزارشگر : ۴۸۷
رئیس کمیته امداد خبر داد:

ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد

(چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹) ۱۵:۲۲

رئیس کمیته امداد گفت: در صورت تحقق مبلغ پنج هزار میلیارد در قانون بودجه، ظرف مدت ۱۸ ماه ۵۰ هزار واحد مسکونی ساخته و تحویل محرومان و نیازمندان واجد شرایط خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: مبلغ درخواستی برای ساخت این واحدهای مسکونی در قالب سهام است و در اجرای این طرح، اولویت با سرپرستان خانوار به خصوص در مناطق روستایی است.

وی اظهار داشت: براساس تفاهمنامه به امضا رسیده، قرار است بنیاد مسکن به ازای هر واحد مسکونی مبلغ ۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب بازپرداخت ۱۴ ساله پرداخت کند.

رئیس کمیته امداد با تاکید بر اینکه ماموریت اصلی کمیته امداد ایجاد اشتغال، توانمندسازی و ایجاد درآمد با ثبات برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد است، تصریح کرد: با توجه به برنامه‌های زمان‌بندی شده، اکنون کلنگ ساخت ۴۳ هزار واحد مسکونی برای نیازمندان به زمین زده شده و تفاهم‌نامه نیز امضا و مبادله شده است.

بختیاری گفت: تفاهم‌نامه ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان نیز با بنیاد مسکن به امضا رسیده است و به دنبال عملیاتی کردن همه طرح‌های در دست ساخت برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد هستیم.

وی در خصوص ایجاد اشتغال برای خانواده‌های تحت پوشش نیز گفت: ایجاد اشتغال پایدار برای نیازمندان و محرومان تحت حمایت یکی از ارکان‌ اصلی فعالیت‌های کمیته امداد است زیرا این امر یکی از ماموریت‌هایی است که مقام عظمای ولایت بر انجام آن تاکید کرده‌اند.

انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید