امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۲ آبان ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۷
سرویس : قم
کد خبر : ۱۷۸۳۱۷
گزارشگر : ۸۱
در مرحله سوم پویش ایران همدل:

10 هزار سبد غذایی به ارزش 30 میلیارد ریال بین نیازمندان استان توزیع می شود.

(دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹) ۱۴:۰۷

کمیته امداد استان قم با مشارکت سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) در مرحله سوم پویش ایران همدل، 10 هزار سبد غذایی به ارزش هر کدام سه میلیون ریال بین نیازمندان استان توزیع می کند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم ضمن قدردانی از مردم نیکوکار و خیران که در مرحله اول و دوم پویش ایران همدل با تمام توان خود این نهاد را همراهی کردند گفت: مرحله سوم این پویش نیز همزمان با ایام میلاد رسول رحمت و مهربانی حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت در یازدهم آبان ماه آغاز و تا بیست و هفتم آبان ماه 99 همزمان با سالروز شهادت سردار رشید اسلام شهید مهدی زین الدین ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه مرحله سوم پویش ایران همدل در استان قم با همکاری سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) برگزار خواهد شد افزود: در این مرحله از پویش ایران همدل 10 هزار سبد غذایی به ارزش 30 میلیارد ریال در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.
میرشکار با اشاره به اینکه تمام کارکنان این نهاد باز هم با یک اقدام جهادی در این پویش خواهند درخشید تصریح کرد: اقلام غذایی و معیشتی از محل وجوهات نقدی خریداری مراسمی در سالروز شهادت سردار شهید مهدی زین الدین بین نیازمندان توزیع خواهد شد.
وی سبد کالای معیشتی را شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب گوجه فرنگی و حبوبات عنوان و اظهار کرد: ارزش هر سبد غذایی سه میلیون ریال است.
مدیرکل کمیته امداد استان قم با دعوت از مردم برای مشارکت در این امر خداپسندانه گفت: نیکوکاران و خیران می توانند با واریز وجوهات خود به شماره کارت 6037997900001125 با عنوان کمک های مؤمنانه در مرحله سوم پویش ایران همدل شرکت کنند.
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید