امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۲ آبان ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۹
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۸۳۰۱
گزارشگر : ۹۸

شناسایی ۵۱۵ دانشجو و دانش‌آموز نخبه مورد حمایت کمیته امداد البرز

(دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹) ۰۹:۲۹

۵۱۵ دانشجو و دانش آموز نخبه مورد حمایت کمیته امداد البرز در بخش‌های علمی، تحصیلی، ورزشی فرهنگی، هنری، قرآنی و ثبت اختراع شناسایی شدند.

 
معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز با بیان اینکه ۴۰۷ نفر از نخبگان مددجوی شناسایی شده این نهاد دانش‌آموز و ۱۰۸ نفر دانشجو هستند، خاطرنشان کرد: نخبه‌های شناسایی‌شده جهت پرورش استعداد و آمادگی برای ورود به بازار کار به مرکز نیکوکاری فرهنگ، هنر و رسانه معرفی می‌شوند که در این مرکز آموزش‌های تخصص برای این عزیزان در نظر گرفته‌شده است
رضا البرزی افزود: مددجویان دارای اختراعات با کد ثبت، رتبه‌های برتر کنکور سراسر، دانش آموزان، دانشجویان و طلاب دارای معدل بالا، رتبه‌های برتر جشنواره‌ها و مسابقات علمی خوارزمی، رازی و جابر بن حیان و دانش آموزان مدارس سمپاد و تیزهوشان از دیگر مددجویان نخبه شناسایی‌شده هستند.
وی بابیان اینکه تسهیلات بانکی و کمک‌های بلاعوض در اختیار نخبگان مددجو قرار می‌گیرد، اظهار کرد: اعطای تسهیلات بانکی، کمک‌های بلاعوض، پرداخت‌های تشویقی ازجمله خدماتی است که کمیته امداد اعطا می‌کند.
البرزی گفت: علاوه بر پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی به دانشجویان و دانش آموزان موردحمایت استان، به تمام نخبه‌های شناسایی‌شده مبالغی نیز به‌صورت تشویقی پرداخت می‌شود.
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید