امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۲ آبان ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۳
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۸۲۹۶
گزارشگر : ۹۰
رئیس کمیته امداد خمین خبر داد؛

مشارکت 5 میلیارد تومانی مردم نیکوکار خمین در پویش ایران همدل

(دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹) ۰۹:۱۳

رئیس کمیته امداد خمین گفت: نیکوکاران این شهرستان در قالب پویش " ایران همدل" امسال پنج میلیارد تومان نذورات خود را برای اطعام محرومان به کمیته امداد پرداخت کردند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، جواد داودی ، رئیس کمیته امداد شهرستان خمین بیان داشت: این مبلغ با مشارکت خیران و بانیان نذری ، مسئولان هیات‌های مذهبی، دهیاران و شوراهای اسلامی خمین جمع‌آوری ، ساماندهی و بین نیازمندان و محرومان این شهرستان توزیع شد.

وی با بیان اینکه نذورات مردمی در قالب وجوهات نقدی، سبدهای کالایی و غذای گرم بسته‌بندی شده بهداشتی بود،اضافه کرد:بخشی از این کمکها به طور مستقیم به کمیته امداد خمین تحویل داده شد و توسط مددکاران بین نیازمندان توزیع شد.

وی اظهار داشت:۲۰ راس گوسفند ، بیش از ۲ هزار و ۵۰۰کیلوگرم گوشت و ۱۱هزار وعده غذای گرم بخش دیگری از نذورات مردمی این شهرستان در پویش ایران همدل بود.

داودی گفت: در طرح ایران همدل بیش از چهار هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد خمین و دوهزار خانوار نیازمند در این شهرستان از کمک‌های مردمی بهره مند شدند.

وی اضافه کرد: پویش ایران همدل به صورت متمرکز و با همکاری سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بنیاد مستضعفان، سازمان صدا وسیما، سازمان بسیج و وزارت ارتباطات و با شعار «از همدیگر گره گشایی کنیم» در ماه های محرم و صفراجرا شد.

شایسته ذکر است ،هشت هزار نفر از جمعیت ۱۰۵ هزار نفری خمین تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند.

انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید