امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
شنبه / ۱۰ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۸
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۸۲۶۵
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

تأمین ودیعه مسکن 113 مددجوی زنجانی با کمک بنیاد مستضعفان/ مساعدت بیش از 4.5 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به خانواده های نیازمندِ آسیب دیده از کرونا

(شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹) ۱۳:۵۸

از محل سپرده گذاری یک میلیارد و 700 میلیون تومانی بنیاد مستضعفان در صندوق امداد ولایت استان زنجان ودیعه مسکن مورد نیاز 113 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد این استان به صورت معوض تأمین و به آنان پرداخت شده است.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با ارائه گزارشی از پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از محل سپرده گذاری بنیاد مستضعفان در صندوق امداد ولایت، گفت: کمک به تأمین مسکن از مهمترین نیازهای خانواده های فاقد مسکن در این نهاد بوده و به همین منظور خدمات مختلفی در قالب پرداخت ودیعه و اجاره مسکن به جامعه هدف این نهاد در این بخش ارائه می شود.

وی با بیان اینکه چالش های اقتصادی و محدودیت های ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا موجب افزایش هزینه های تأمین مسکن به ویژه برای خانواده های نیازمند شده است، افزود: تلاش می کنیم با بهره گیری از ظرفیت های موجود و ایجاد هم افزایی با دستگاهها و موسسات مختلف زمینه ارائه خدمات اثربخش در حوزه مسکن به خانواده های تحت حمایت این نهاد ارائه شود.

صفری همچنین اضافه کرد: هم افزایی با بنیاد مستضعفان برای ارائه خدمات اثربخش در حوزه تأمین ودیعه مسکن خانواده های نیازمند دریافت این خدمت از اقدامات مهم دو نهاد انقلابی در حوزه مقابله با ویروس کرونا و کاهش آثار ناشی از چالش های اقتصادی در حوزه مسکن خانواده های تحت حمایت بوده است.

وی با بیان اینکه از محل سپرده گذاری یک میلیارد و 700 میلیون تومانی بنیاد مستضعفان در صندوق امداد ولایت استان زنجان ودیعه مسکن مورد نیاز  113 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد این استان به صورت معوض تأمین و به آنان پرداخت شده است، تصریح کرد:در همین راستا در قالب تفاهم نامه های همکاری با سایر بانک ها و موسسات قرض الحسنه نیز تسهیلات ودیعه مسکن با هدف کمک به تهیه مسکن برای خانواده های تحت حمایت به صورت قرض الحسنه پرداخت می شود.

صفری همچنین تصریح کرد: تلاش می کنیم با بهره گیری مناسب از ظرفیت تفاهم نامه های منعقده با بانک ها و موسسات مالی خدمات مورد نیاز خانواده های تحت حمایت به صورت معوض ارائه شده و دغدغه جامعه هدف این نهاد در این بخش کم شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه با پیگیری های استانی انجام شده در دو نوبت قریب به چهار میلیارد و 500 میلیون تومان از طریق بنیاد مستضعفان به صورت مستقیم به حساب کمیته امداد استان زنجان واریز شد، افزود: کمک های اهدایی بنیاد مستضعفان در قالب کمک هزینه معیشتی به مددجویان تحت حمایت ، اقشار نیازمند و صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا پرداخت شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید