امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
شنبه / ۱۰ آبان ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۸۲۵۵
گزارشگر : ۸۸

اهدای 400 دستگاه لوازم گرمایشی به مددجویان مناطق محروم گلستان

(شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹) ۰۹:۳۰

مدیر کل کمیته امداد استان گلستان از اهدای 400 دستگاه وسایل گرمایشی به مددجویان مناطق محروم گلستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با تأکید بر اینکه مددجویان مناطق محروم در اولویت خدمت‌رسانی این نهاد قرار دارند گفت: 400 دستگاه لوازم گرمایشی به ارزش 650 میلیون تومان به مددجویان مناطق محروم گلستان اهدا شد.
وی افزود:این نهاد با توجه به شروع فصل سرما، 300 دستگاه بخاری گازی و 100 دستگاه آبگرمکن را با اولویت مددجویان مناطق محروم تهیه و توزیع می کند.
بابایی عنوان کرد:کمیته امداد استان گلستان در شش ماه نخست امسال نیز  330 دستگاه لوازم ضروری منزل شامل فرش،پنکه،آبگرمکن،بخاری و غیره را با اعتباری بالغ بر 380 میلیون تومان از محل اعتبارات این نهاد، مشارکت های مردمی و همراهی نیکوکاران و خیران تهیه و بین خانواده های نیازمند و محروم توزیع کرده است.
مدیر کل کمیته امداد استان گلستان از تامین لوازم ضروری منزل با هدف رفع مشکلات  و بهبود وضعیت زندگی خانوارهای تحت حمایت این نهاد براساس نیاز سنجی و اعلام نیاز این خانوارها خبر داد.
بابایی با توجه به رویکرد کمیته امداد برای فقرزدایی و رسیدگی به نیازمندان مناطق محروم جامعه افزود: این نهاد با توجه به عدم برخورداری روستاهای محروم از برخی امکانات، در نظر دارد با ارائه خدمات رسانی بیشتر با رویکرد توانمندسازی  نسبت به تهیه و توزیع لوازم ضروری منزل، زمینه ی رفاه و آسایش مددجویان این مناطق را فراهم کند.
وی خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار می‌توانند از طریق مراجعه به دفاتر کمیته امداد و یا از طریق کد مهربانی #۰۱۷*۸۸۷۷* و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۰۲۲۶ به نیازمندان و محرومان کمک کنند .

انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید