امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
سه شنبه / ۶ آبان ۱۳۹۹ / ۰۸:۵۸
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۸۱۹۳
گزارشگر : ۹۸
طی ۶ ماهه سال ۹۹ انجام شد

کمک ۱۵۶میلیارد تومانی مراکز نیکوکاری استان البرز

(سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹) ۰۸:۵۸

۲۲۵ مرکز نیکوکاری طرف تعامل با کمیته امداد امام (ره) استان البرز طی شش ماه نخست سال جاری رقمی معادل ۱۵۶میلیارد تومان به مددجویان تحت حمایت این نهاد و سایر نیازمندان کمک کردند.

 
به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز با اشاره به نقش مؤثر مراکز نیکوکاری در رفع مشکلات معیشتی مددجویان و نیازمندان البرزی گفت: ارائه خدمات معیشتی در زمینه‌های مسکن، جهیزیه، درمان، اعطای سبد کالا، خدمات درمانی، اشتغال و امور فرهنگی به مددجویان و نیازمندان، مهم‌ترین فعالیت‌های مراکز نیکوکاری در استان البرز را تشکیل می‌دهد.
وی بابیان اینکه توسعه اجتماعی و ابعاد مردمی کمیته امداد امام (ره) ازجمله مهم‌ترین اهداف و سیاست‌های این نهاد است، افزود: با افتتاح ۸۶ مرکز نیکوکاری در شش‌ماهه نخست سال جاری نهادها، دستگاه‌های دولتی و پایگاه‌های مردمی داوطلب به مشارکت در امور خیر و احسان از طریق تعامل کمیته امداد امام (ره) استان البرز شدند.
محمدی فرد در ارتباط با فعالیت مراکز نیکوکاری عنوان کرد: مراکز نیکوکاری با مسئولیت‌پذیری و مشارکت اعضای هیاًت عامل در حال فعالیت بوده و به‌صورت محله محور، تخصصی و فراگیر با شناسایی نیازمندان و بهره‌گیری از ظرفیت خیرین، نیکوکاران، در جهت رفع فقر و محرومیت تلاش می‌کنند.
وی استفاده از ظرفیت پزشکان، کسبه، فعالان امور عمرانی، اقتصادی و سایر صنوف در ارائه خدمات رایگان یا با تخفیف ویژه به مددجویان و نیازمندان را ازجمله فعالیت‌های مهم و اثربخش مراکز نیکوکاری برشمرد.
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید