امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
شنبه / ۳ آبان ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۹
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۸۱۵۶
گزارشگر : ۷۶
از ابتدای سالجاری تاکنون؛

چتر حمایتی کمیته امداد آذربایجان شرقی بر سر 78831 خانوار نیازمند

(شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹) ۱۱:۳۹

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان شرقی تعداد نیازمندان تحت حمایت در استان از ابتدای سالجاری تاکنون را 78831 خانوار عنوان کرد.

به گزارش سایت خبری امداد، ابراهیم جعفری با اشاره به بهره مندی 78831 خانوار از خدمات کمیته امداد آذربایجان شرقی از ابتدای سالجاری تاکنون، گفت: 7 درصد خانوارهای استان تحت پوشش این نهاد حمایتی هستند که 154000 نفر را شامل می شود.

وی در ادامه گفت: کمیته امداد استان در سال جاری بطور متوسط ماهانه 208 میلیارد ریال مستمری کمک معیشت به مددجویان خود پرداخت کرده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان شرقی به دیگر حمایت های صورت گرفته از نیازمندان استان اشاره کرده و افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون حدود 5 میلیارد ریال برای اجاره مسکن خانوارهای تحت پوشش هزینه شده است.

وی ادامه داد: در طول این مدت به امر ازدواج 901 نفر نیازمند کمک صورت گرفته که هزینه صورت گرفته در مجموع بیش از 23 میلیارد ریال را شامل می شود.

جعفری تامین لوازم ضروری منزل را یکی دیگر از چترهای حمایتی کمیته امداد بر سر نیازمندان برشمرد و گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون با کمک های مردمی و خیران،  بیش از 3 میلیارد ریال در این خصوص هزینه شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان شرقی همچنین گفت: در مدت مذکور از 8480 نیازمند غیرمددجو در قالب وام و یا کمک بلاعوض حمایت شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید