امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
شنبه / ۳ آبان ۱۳۹۹ / ۰۸:۳۱
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۸۱۴۶
گزارشگر : ۷۸

تقدیر فرمانده سپاه خراسان شمالی از کمیته امداد

(شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹) ۰۸:۳۱

سردار چمن، فرمانده سپاه جوالائمه (ع) خراسان شمالی از فعالیت های کمیته امداد در خصوص لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش مواسات و همدلی وتوزیع لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی در جلسه بررسی راهکارهای تحقق مفاد تفاهم نامه سه جانبه بین کمیته امداد، سپاه و استانداری خراسان شمالی با فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) استان گفت: مشکل مسکن نیازمندان استان خراسان شمالی با اجرای مفاد تفاهم نامه سه جانبه مابین کمیته امداد، استانداری و سپاه  به زودی حل خواهد شد.
مجید الهی راد  گفت: در حال حاضر رهن و اجاره بها مسکن بسیار بالاست و ما سعی داریم  بتوانیم در این مورد کمک رسان مددجویان باشیم.
وی تصریح کرد: برای رفع چالش مسکن مددجویان در نظر داریم با اولویت ایتام و خانوارهای سه نفر به بالا، با کمک آستان قدس، سپاه و بنیاد مستضعفان مشکل مسکن نیازمندان رفع شود.
وی با اشاره به پیش بینی ساخت پنج هزار واحد مسکونی برای نیازمندان تاکید کرد:  در این تفاهم نامه سه جانبه هیچ نیازمندی در خراسان شمالی فاقد مسکن نخواهد بود.
الهی راد  همچنین تصریح کرد: طی این تفاهم نامه برای هزار نفر از نیازمندان طرح پنل های خورشیدی اجرا می شود و  هم اکنون هزار خانواده مستعد در این زمینه شناسایی شده اند و ان شاءالله پیش بینی شده است این طرح برای سه هزار خانوار مددجو اجرا شود.
وی اهدای هزار و۵۰۰ سری جهیزیه ،کمک به لوله کشی گاز دو هزار خانوار و اجرای دو هزار مورد مشاغل خرد و خانگی برای زنان سرپرست خانوار در مناطق  ضریب محرومیت ۶ و۷ را از دیگر مفاد پیش بینی شده در این تفاهم نامه عنوان کرد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید