امروز جمعه ,۷ آذر ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۳۰ مهر ۱۳۹۹ / ۱۶:۲۲
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۸۱۲۲
گزارشگر : ۹۹
به میزبانی کمیته امداد استان تهران برگزار شد:

اختتامیه مرحله کشوری «جشنواره باران وحی»

(چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹) ۱۶:۲۲

مرحله کشوری «جشنواره باران وحی » به صورت ویدئو کنفرانس به میزبانی کمیته امداد استان تهران در بخش هنری و رشته قصه گویی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین زمانیان،معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان با اشاره به برگزاری مرحله کشوری « جشنواره باران وحی» به میزبانی این نهاد،گفت: افراد راه یافته به مرحله کشوری هنری در رشته قصه گویی  به رقابت پرداختند.
وی افزود: این جشنواره در بخش ها و رشته های متنوع در دو مرحله مقدماتی و کشوری به صورت ویدئو کنفرانس به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی مبارزه با ویروس کرونا به صورت ویدئو کنفرانس با هدف استفاده بیشتر از فضای مجازی و استعداد یابی توسط تیم داوری کشوری انجام شد.
زمانیان با اشاره به اینکه مسابقات قرآنی باران وحی در چهار محور آوایی، معارفی، هنری و ادبی و در ۱۱ رشته با شرایط استاندارد  برگزار شده است، یادآور شد: کمیته امداد استان تهران در بخش آوایی قرائت و ترتیل جشنواره قرآنی باران وحی میزبان شرکت کنندگان بود و امروز 30 مهر ماه نیز در بخش هنری و رشته قصه گویی میزبان مرحله کشوری است.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران، یادآور شد: از 300  نفر راه یافته در مرحله اول   کشوری در بخش  هنری و رشته قصه گویی  32  نفر به مرحله پایانی راه یافتند که از این تعداد سه نفر، مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان تهران هستند.
وی ادامه داد: با حضور هیأت داوران در سالن شورای کمیته امداد استان تهران، این دوره از مسابقات قرآنی باران وحی با شرکت 14 استان در حال برگزاری است.
گفتنی است: 16 هزار نفر شرکت کننده در مرحله مقدماتی که از آبان ماه 98 در این دوره از مسابقات باران وحی  شرکت کردند و مرحله کشوری  از 25 شهریور ماه به ترتیب در استان های تهران در بخش تحقیق و ترتیل، استان اصفهان در بخش حفظ ، استان مازندان در بخش سخنرانی و دکلمه و امروز سی ام مهرماه  اختتامیه این جشنواره در استان تهران و رشته قصه گویی در حال برگزاری است.
انتهای پیام/
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید