امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۲
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۸۰۸۶
گزارشگر : ۹۴

اختصاص 900 میلیون تومان به خدمات ویژه درمانی مددجویان کهگیلویه و بویراحمد

(سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۲:۵۲

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 908 میلیون تومان به‌منظور ارائه خدمات درمانی ویژه به مددجویان این نهاد در سال جاری پرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به اینکه کمک به درمان و پیشگیری از بیماری‌ها در بین مددجویان تحت حمایت و رسیدگی به وضعیت بهداشت آن‌ها یکی از اساسی‌ترین برنامه‌های این نهاد است، گفت: در زمینه خدمات بهداشتی و درمانی مددجویان برنامه‌های متنوعی ارائه می‌شود.
وی ارائه خدمات ویژه درمانی به مددجویان و بیماران صعب‌العلاج را یکی از برنامه‌های حوزه بهداشت و درمان کمیته امداد عنوان و بیان کرد: به‌منظور ارائه خدمات ویژه درمانی به مددجویان این نهاد از ابتدای سال جاری تاکنون 908 میلیون تومان هزینه شده است.
مبشری افزود: این مبلغ برای خدماتی مانند پرداخت فرانشیز، پاراکلینیک، دارو، بستری، هزینه بیماران خاص و صعب‌العلاج، ایاب و ذهاب و حق نگهداری در منزل هزینه شده است.
مبشری به پرداخت پنج میلیون و 500هزار تومان برای ارتقاء شاخص‌های بهداشتی اشاره و تصریح کرد: این مبلغ برای ارائه 157 مورد خدمات بهداشتی هزینه شده است.
وی  هدف کمیته امداد از ارائه خدمت به مددجویان را کمک به بهبود وضعیت زندگی آنان بیان کرد و گفت: تأمین امکانات درمانی و هزینه‌های ناشی از درمان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد که دچار بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج هستند  از عهده کمیته امداد برنمی‌آید و این نهاد تنها بخشی از نیازهای ضروری بیماران را رفع می‌کند و در این خصوص از خیران دعوت می‌کنیم با کمک‌های خود کمیته امداد را در زمینه کمک به درمان این بیماران نیازمند یاری دهند.
شایسته ذکر است بیش از هزار بیمار صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد هستند.
انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید