امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۸ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۰
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۸۰۷۰
گزارشگر : ۱۰۰
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام:

فعالیت 475 سازمان مردم نهاد در استان ایلام

(دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹) ۱۴:۵۰

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام هم اکنون 475 سازمان مردم نهاد در استان ایلام در حال فعالیت بوده که با توجه به میزان جمعیت استان ایلام رقم بالایی است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،نوذری در آیین آغاز بکار همزمان 15 مرکز نیکوکاری وابسته به کمیته امداد در این استان و نخستین مرکز نیکوکاری صنعت پتروشیمی کشور که با حضور سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد کشور،مدیرکل کمیته امداد استان ، رئیس پتروشیمی ایلام و دیگر مسئولان استانی در محل پتروشیمی ایلام برگزار شد بیان کرد: برون سپاری بخشی از کارهای دولتی و سازمانی اقدام خوبی است و مدیریت استان از این رویکردی استقبال می کند.
وی با بیان اینکه به دنبال این هستیم که سازمانهای مردم نهاد را برای خدمت رسانی به مناطق محروم استان اعزام کنیم گفت:  در اربعین سال گذشته و پیش از آن شاهد حضور خوب سازمانهای مردم نهاد در خدمت رسانی به زائران اربعین بودیم.
رئیس پتروشیمی ایلام نیز در این نشست گفت: راه اندازی مرکز نیکوکاری پتروشیمی ایلام به پشنهاد تعدادی از کارکنان نیکوکار این مرکز و با همکاری و پشتیبانی کمیته امداد راه اندازی شده است.
نجفی افزود: اینکه مراکز نیکوکاری این این اختیار را دارد که به صورت مستقل  نسبت به شناسایی نیازمندان مددجو و غیرمددجوی و کمک به  آنان اقدام کند تصمیم بسیار خوبی است.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید