امروز جمعه ,۷ آذر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۸ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۴۲
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۸۰۶۹
گزارشگر : ۱۰۰
با حضور رئیس کمیته امداد کشور صورت گرفت:

آغاز بکار همزمان ۱۵ مرکز نیکوکاری و نخستین مرکز نیکوکاری صنعت پتروشیمی کشور در ایلام

(دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹) ۱۴:۴۲

در آئینی که با حضور رئیس کمیته امداد کشور،معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام و تعدادی دیگر از مدیران در پتروشیمی ایلام برگزار شد نخستین مرکز نیکوکاری صنعت پتروشیمی کشور و همزمان ۱۵ مرکز نیکوکاری استان ایلام فعالیت خود را آغاز کردند.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد استان ایلام، رئیس کمیته امداد  کشور در این آیین با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۴ مرکز نیکوکاری در سطح کشور در حال فعالیت است افزود: راه اندازی مراکز نیکوکاری در راستای مردمی شدن فعالیتهای امداد و توسعه مسئولیتهای اجتماعی است و هم اکنون بخش عمده ای از بار اداره کردن نیازمندان و ایتام از طریق این مراکز نیکوکاری انجام می گیرد.
وی با بیان اینکه مردمی کردن امدادگری برکات زیادی برای مردم داشته است افزود: ظرفیت مردم برای نیکوکاری و خدمت رسانی به نیازمندان کم نظیر است.
 بختیاری با عنوان اینکه راه اندازی مراکز نیکوکاری  یکی از مهم ترین ابزارها برای مردمی شدن خدمات امدادگری است افزود: عمده مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد راه اندازی شده اند و عمده خدمت رسانی آنها هم به محرومان همان محلات بوده است.
وی با عنوان اینکه راه اندازی مراکز نیکوکاری تخصصی از رویکردهای جدید این نهاد است گفت: فعالیت مرکز نیکوکاری پتروشیمی ایلام که نخستین مرکز نیکوکاری صنعت پتروشیمی کشور است نیز در راستای مراکز نیکوکاری تخصصی است.
رئیس کمیته امداد کشور تصریح کرد: مرکز نیکوکاری پتروشیمی ایلام علاوه بر خدمت رسانی به نیازمندان می تواند در زمینه ایجاد اشتغال و بکارگیری مددجویان نخبه که بیکار هستند در صنایع پایین دستی پتروشیمی  همکاری نماید که اقدامی به یادماندنی خواهد بود.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام نیز در این آیین با بیان اینکه هم اکنون 57 مرکز نیکوکاری وابسته به این نهاد در این استان در حال فعالیت هستند گفت: امروز به صورت همزمان 15 مرکز نیکوکاری دیگر فعالیت خود را در این استان آغاز خواهند کرد.
قنبر موسی نژاد افزود: ایلام اگرچه از استانهای محروم و کمتر توسعه یافته است اما خوشبختانه مردمان نیکوکار و بسیار  سخاوتمندی دارد که کارکردهای خوب مراکز نیکوکاری این استان نشان دهنده این موضوع است.
وی  با تقدیر از مرکز پتروشیمی ایلام و کارکنان نیکوکار این مرکز بخاطر پیش قدم شدن در راه اندازی این مرکز نیکوکاری گفت: امیدواریم دیگر مراکز صنعتی در این استان نیز وارد این عرصه نیکوکاری شوند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید