امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۸ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۶
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۸۰۶۵
گزارشگر : ۱۰۰

واگذاری پروژه ۸ واحدی مسکن مددجویان بی سرپرست چرداول/ مردم ایلام در کمک به هم نوعان کم نظیر هستند

(دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹) ۱۴:۵۶

در آئینی با حضور رئیس کمیته امداد کشور،نماینده مردم ایلام در مجلس،معاون استاندار و دیگر مسئولان،پروژه ۸ واحدی مسکن مددجویان بی سرپرست چرداول به این خانواده ها واگذار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رئیس کمیته امداد کشور  در این آیین گفت: مردم استان ایلام در همیاری و کمک به هم نوعان و نیازمندان کم نظیر هستند.
بختیاری افزود: با مشارکت خوب نیکوکاران ایلامی و تلاش جهادی کمیته امداد، بخش بزرگی از مشکلات مسکن نیازمندان این استان برطرف شده است.
وی ادامه داد: در استان ایلام با مشارکت امداد،خیرین و دستگاههای دیگر چند پروژه بزرگ مسکن از جمله پروژه ۲ هزار واحدی امسال تحویل مددجویان این استان می شود.
مدیرکل کمیته امداد ایلام نیز در این آیین گفت: با مشارکت کمیته امداد و خیرین حدود یک میلیارد تومان صرف ساخت این پروژه شده است.
موسی نژاد افزود: خوشبختانه خیرین نیکوکار  حتی خیرین خارج از کشور مشارکت بسیار خوبی در کمک به نیازمندان شهر ستان چرداول دارند.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به مردم و فعالیتهای اجتماعی در مسیر درستی حرکت می کنند.
سارا فلاحی افزود: اینکه کمیته امداد علاوه بر معیشت مردم در مواردی همچون اشتغال و مسکن به خوبی ورود کرده و فعالیتهای چشم گیر و تأثیرگذاری دارد بسیار خوشحال کننده است.
وی ادامه داد: با چنین اقداماتی امیدواریم روزی شاهد این باشیم که دیگر محروم و نیازمندی نداشته باشیم.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید