امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۸ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۴
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۸۰۵۵
گزارشگر : ۹۹
رئیس کمیته امداد مناطق 21 و 22 تهران اعلام کرد:

ارسال 200 سری جهیزیه برای نوعروسان نیازمند هرمزگانی

(دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۵۴

رئیس کمیته امداد مناطق 21 و 22 تهران از ارسال 200 سری جهیزیه برای تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، احمدعلی فعلی با اشاره به ارسال 200 سری جهیزیه برای نوعروسان نیازمند به استان هرمزگان،گفت: هزینه تهیه 12 قلم کالای اصلی جهیزیه شامل یخچال، اجاق‌گاز، فرش، جاروبرقی، ماشین لباسشویی، سرویس تفلون، ظروف آشپزخانه اعطایی به نوعروسان از محل کمک های نوع‌دوستانه خیران و مردم تهران تأمین‌شده است.
رئیس کمیته امداد مناطق 21 و 22 تهران  بابیان اینکه مراکز نیکوکاری مشارکت مؤثری در رسیدگی به امور محرومان دارند، افزود: مرکز نیکوکاری سپهران در زمینه‌های کمک به تأمین جهیزیه با کمیته امداد همکاری می‌کنند.
وی یادآور شد: این مرکز با هدف حمایت از زوج های جوان اقلام مورد نیاز آنان را در قالب جهیزیه با قیمت کمتر از بازار ارائه می دهد و از ابتدای امسال دو هزار و سیصد جهیزیه و پنج هزار سبد کالا را با همکاری خیران تهیه و به نیازمندان اهداء کرده است.
فعلی در ادامه به ارائه خدمات ازدواج به مددجویان تحت حمایت در اداره مناطق 21 و 22 تهران اشاره و بیان کرد: در شش ماهه نخست امسال پنج مورد کمک هزینه ازدواج به مبلغ  18 میلیون تومان در قالب کمک به تأمین جهیزیه به نوعروسان و هدیه ازدواج به فرزندان ذکور خانواده های تحت حمایت این نهاد اعطاء شده است.

انتهای پیام/

 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید