امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۸ مهر ۱۳۹۹ / ۰۷:۱۰
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۸۰۴۴
گزارشگر : ۱۰۵

ساخت 40 واحد مسکن مددجویی در پشتکوه ساری

(دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹) ۰۷:۱۰

آئین کلنگ زنی ساخت 40 واحد مسکن محرومین در روستاهای اورست، کوات، قلعه سر، مالخواست و پشرت در منطقه چهاردانگه ساری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ،حجت‌الاسلام بشیر عالیشاه، مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهارداشت: به مناسبت بیست و پنجمین سالروز سفر تاریخی مقام معظم رهبری به منطقه پشتکوه ساری و همچنین بازگشت پیکر پاک شهدای خانطومان40 واحد مسکن مددجویی در روستاهای اورست، کوات، قلعه سر، مالخواست و پشرت ساخته خواهد شد.
 
وی محرومیت‌زدایی را یکی از سیاست‌های اصلی کمیته امداد بیان کرد و افزود:در این زمینه اقدامات گسترده‌ای صورت گرفته و سعی شده کمک‌ها به مددجویان در راستای توانمندسازی آن‌ها انجام شود.

وی بابیان اینکه به یاد شهیدان رضا حاجی‌زاده، علی عابدینی، محمود رادمهر، محمد بلباسی و حسن رجایی فر در هر یک از روستاهای اورست، کوات، قلعه سر، مالخواست و پشرت، یک‌خانه به نام هرکدام از این شهدای والامقام کلنگ زنی می‌شود، بیان داشت: این عمل خیرخواهانه و خداپسندانه در راستای عمل به سیره شهدا که دائماً در هر سنگری به رفع فقر کمک می‌کردند، صورت می‌گیرد.


حجت‌الاسلام عالیشاه با اشاره به اجرای میز خدمت با حضور معاونین اداره کل کمیته امداد استان در منطقه پشتکوه گفت: با اجرای این طرح مشکلات مددجویان و مراجعان بررسی شد.

وی بابیان اینکه  با اجرای این طرح افراد غیر مددجو نیز از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند، تصریح کرد: میز خدمت به‌منظور تکریم ارباب‌رجوع، تسهیل و تسریع درروند خدمت‌رسانی و پاسخگویی فعالانه به مددجویان تحت حمایت در مناطق محروم اجرا می شود.

حجت‌الاسلام عالیشاه از توزیع 250 بسته سبد کالا در قالب کمک مومنانه بین مددجویان دهستان پشتکوه خبر داد و یادآور شد:50دستگاه آبگرمکن گازسوز خریداری‌شده و به مناسبت سالروز سفر مقام معظم رهبری به چهاردانگه ساری بین مددجویان این منطقه توزیع شد.


خاطر نشان می شود: این برنامه‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و حفظ شأن و کرامت نیازمندان اجرا شد.

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید