امروز شنبه ,۴ بهمن ۱۳۹۹
جمعه / ۲۵ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۲
سرویس : مشارکت های مردمی
کد خبر : ۱۷۸۰۱۳
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور رئیس کمیته امداد؛

نخستین مرکز نیکوکاری تخصصی پتروشیمی کشور در ایلام افتتاح شد

(جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۱۲

نخستین مرکز نیکوکاری تخصصی صنایع پتروشیمی کشور با حضور رئیس کمیته امداد، در ایلام افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، در مراسمی با حضور رئیس کمیته امداد، نخستین مرکز نیکوکاری تخصصی صنایع کشور همزمان با ۱۵ مرکز نیکوکاری دیگر در استان ایلام آغاز بکار کرد.
 
سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در این مراسم با اشاره به فعالیت بیش از چهار هزار مرکز نیکوکاری برای کمک به خانواده‌های نیازمند در سطح کشور گفت: راه‌اندازی این مراکز در راستای مردمی شدن فعالیت‌های امداد و توسعه مسئولیت‌های اجتماعی است و هم اکنون بخش عمده‌ای از بار مشکلات معیشتی نیازمندان و ایتام از طریق این مراکز نیکوکاری رفع و رجوع می‌شود.
 
وی با تاکید بر ظرفیت کم‌نظیر مردم برای نیکوکاری و خدمت به محرومان افزود: مردمی کردن امدادگری برکات زیادی برای مردم داشته است و راه‌اندازی مراکز نیکوکاری یکی از مهمترین ابزارها در این مسیر است.
 
رئیس کمیته امداد افزود: بیشتر مراکز نیکوکاری با محوریت مساجدو با هدف خدمت‌رسانی به نیازمندان همان محله و منطقه راه‌اندازی شده است.
 
وی ایجاد مراکز نیکوکاری تخصصی را از رویکردهای جدید کمیته امداد عنوان کرد و گفت: فعالیت مرکز نیکوکاری پتروشیمی ایلام به عنوان نخستین مرکز نیکوکاری صنعت پتروشیمی کشور با هدف شناسایی و کمک به خانواده‌های نیازمند ایلام آغاز شده است.
 
رئیس کمیته امداد تصریح کرد: مرکز نیکوکاری پتروشیمی ایلام علاوه بر خدمت‌رسانی به نیازمندان می‌تواند در زمینه ایجاد اشتغال و به‌کارگیری مددجویان نخبه در صنایع پایین‌دستی پتروشیمی همکاری کند.
 
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید